PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Polskimi znakami Pomocy



agares1988
11-12-2010, 00:06
Jestem użytkownikiem darmowego hostinku na jcom.pl oraz joomli 1.52 i wszystko fajnie poza tym że nie mam polskiej czcionki na stronia a dokładniej w tym co wprowadzanym osobiście... Zainstalowałem pełne spolszczenie zarówno do witryny jak i panelu i tam polskie znaki wystepują(nawet na witrynie --- jest to tekst automatyczny) ... Próbowałem również instalacji polskiej bazy do edytora TinyMCE i nic to nie pomogło.... Wyczytałen na jakimś forum że może to być wina bazy dnych MySQL ... Lecz mam ją zablokowaną i nie mogę w niej nic zmienić czy da się coś z tym zrobić ??? za szybką odpowiedz z góry dziekuję...

KYCu
11-12-2010, 00:18
Jedno wyjście. Uciekać stamtąd. Bo skoro darmowe, to na pewno wiele tamtejsza administracja Ci nie pomoże. Tak jest i koniec - w skrócie tak może wyglądać ich odpowiedź.

A my? my też nic nie pomożemy w takiej sytuacji. Doradzić możemy. Ja proponuję aby zabrać manatki i wykupić hosting jeżeli chcesz aby strona funkcjonowała prawidłowo.

PeFik
11-12-2010, 11:53
jcom.pl - to jakiś żart czy jak? nawet ich strona ładuje się dobre 15 sekund, przy moim łączu. ten hosting to chyba należy do dwóch 13 latków, co chcą zarobić na ferie zimowe i paczkę cukierków. LUDZIE, skąd wy takie cuda wynajdujecie, przecież nawet sołtys Wąchocka ma lepszą ofertę.

Moja ocena - zmiana serwera = zero problemów na przyszłość.