PDA

Zobacz pełną wersję : Baza Twarzy / Modelek



Kamil Wolski
29-09-2006, 15:56
Witam.

Od pewnego czasu prowadze portal fotograficzny www.fotografia.bydgoszcz.pl. Ostatnio stwierdziłem, że warto byłoby dodać komponent dzięki któremu mógłbym utworzyć na swojej stronie baze twarzy / modelek. Niestety próbowałem już róznych komponentów, od sklepów internetowych po katalogi firm itp, jednak żaden nie sprostał moim wymaganiom.

Idealnie byłoby gdyby komponent ten posiadał/umożliwiał:

- Dodawanie zdjęć do danej osoby (1-5 zdjęć)
- Oddzielne "komórki" na wymiary, wiek, miejsce zamieszkania itd.
- Wyszukiwanie wg. zdefiniowanych "komórek" (j.w.)
- Kontakt z administratorem
- Formularz zgłoszeniowy (wysyłany do administratora w celu potwierdzenia zgłoszenia) a w nim wyżej wspomniane "komórki" do uzupełnienia.

Teoretycznie, nie skomplikowany komponent ale nie mogłem go nigdzie znaleźć niestety :(. Będę nadal szukał, ale może ktoś z was wie, jaki komponent byłby dla mnie dobry, i może coś doradzić?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Dylek
29-09-2006, 19:20
A moze Joomla Date? To takie cos do serwisu randkowego. Ale to tylko moje zgadywanki :)

Kamil Wolski
29-09-2006, 19:54
Poszukam i sprawdzę oczywiście. Być może, że się nada, ale zobaczymy.

Dzięki za zainteresowanie, Dylek.

krol
29-09-2006, 20:38
Możesz spróbować też community builder zinegrowane z zoom gallery.

Kamil Wolski
29-09-2006, 23:32
Niestety, Community Builder nie spełnił moich wymagań. Szukam dalej, ale dziękuję za pomoc.

Kamil Wolski
30-09-2006, 12:32
Do tego wszystkiego, jeszcze przydałby się komponent tworzący formularze, łatwo i szybko, korzystające, tak jak formularz kontaktowy, z mojego maila. No ale to mam nadzieję, że znajdę sam.

tomasgor
30-09-2006, 15:36
do tworzenia formularzy wykorzystaj Facile Forms, jest w wersji angielskiej ale utworzyć możesz oczywiście polskie formularze :)... Do pobrania ze strony: http://extension.joombers.info/index.php/component/option,com_remository/Itemid,2/func,select/id,30/

ponieważ jest troszkę ciężki w obsłudze polecam tototrial: http://facileforms.ibk-software.ch/firstform1.htm