PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z główną instalacją



kowalos91
11-12-2010, 11:26
Mam problem z instalacją, strona na serwerze yoyo.pl, foldery instalacyjne zostały wrzucone przez fillezilla, po wpisaniu stronki z /installation strona długo się ładuje, w końcu wyświetla się pierwszy krok z wyborem języka, po kliknięciu dalej strona długo się ładuje i znowu pokazuje się wybór języka. Czasami przejdzie do drugiego kroku ale po nim znów po długim ładowaniu na pierwszy.
Próbowałem w kilku przeglądarkach, w innych komputerach i z innym IP, ciągle to samo...

PeFik
11-12-2010, 11:45
yoyo.pl - ah te darmowe serwery co, myślę że na tym nie warto oszczędzać. Szkoda mojego i twojego czasu na takie (niestety polskie) bzdury.

Zatem zacytuje kolegę palyga007


ovh i 1&1 oferują dwa lata darmowego hostingu na próbę.
Sprawdź te oferty.
na 1&1 instalacja wymaga pewnego tricku ale to też zostało opisane na forum i nawet 1 tutorialu video

kowalos91
11-12-2010, 11:57
1) chodzi o to, że jakis rok temu robiłem stronke tez na yoyo.pl i wszystko szło dobrze,
2) czytałem to co zacytowałeś i to nie ten problem
3) jeśli marnujesz swój czas to nie pisz skoro nie wiesz ocb,
prosze o konkrety (moze ktos slyszal o jakiejs tymczasowaj awarii yoyo.pl)?

palyga007
11-12-2010, 12:03
Darmowy hosting-darmowe problemy.
Zainwestuj kilkadziesiat złotych a problemy w 99% znikną jak ręką odjął.

PeFik
11-12-2010, 22:18
(moze ktos slyszal o jakiejs tymczasowaj awarii yoyo.pl)?
Nie chce cię obrażać, ale może popytaj u Yoyo skoro to taka wspaniała firma, pewnie ci odpowiedzą w ciągu 5 minut ,

wiem, że ty marnujesz nasz czas głupotami ! znudzony jestem pomaganiem osób, które wolą dziadostwo on normalnego hostingu. Mogę się założyć o swojego lapka, że min. 10% pytań na tym forum wynikało z winy hostingu.

kowalos91
11-12-2010, 22:26
Całe życie pod górkę...
Nie robie jakies powaznej stronki tylko mam cwiczenie, wiec nie bede wywalal pieniedzy, kolego PeFik po co tu piszesz skoro w niczym nie pomagasz?
Temat do zamknięcia...
[/URL][URL="http://forum.joomla.pl/member.php?4845-PeFik"] (http://forum.joomla.pl/member.php?4845-PeFik)

palyga007
12-12-2010, 00:39
Pomogliśmy Ci wystarczająco. Na 99% wskazaliśmy przyczynę problemu. A co ty z tym zrobisz to już Twoja sprawa.