PDA

Zobacz pełną wersję : mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'onlineco_hwelink'@'



(Na)Leśnik
12-12-2010, 17:15
Witam.
Nie wiem, czy do dobrego działu trafiłem, ale wydaje mi się, że to problem bezpieczeństwa witryny.
Mam dziwny problem na stronie, który obrazują grafiki poniżej:

3352

I ta:

3353

Google pokazuje oprócz mojej strony jeszcze kilka wyników. Serwer jest komercyjny, więc wina leży raczej po "mojej stronie".
Moja wersja Joomla, to 1.5.15.
Zastanawiam się, czy nie prostsze będzie zdjęcie stronki i ponowna instalacja Joomli, czy aktualizacja i szukanie przyczyny.
Jednak w tym pierwszym przypadku chciałbym dowiedzieć się, co może być ewentualną przyczyną wyświetlania takiego "babola".
Wszystkie komponenty mam legalne (tzn. niekomercyjne) - to tak na marginesie po przeczytaniu kilku postów na forum :)

Link do strony, gdyby ktoś chciał podejrzeć źródło strony - www.pszczoly.kryspina.pl
(http://www.pszczoly.kryspina.pl)

palyga007
12-12-2010, 17:58
Hmm...
A co masz w miejscu gdzie występują te komunikaty?
Jakieś modułu, komponenty?

Skoro artykuły się wczytują to znaczy że w configuration.php dane do połączenia z bazą są ok.

Spróbuj nadpisać katalog /administrator

Przed jakimkolwiek działaniem zrób kopię bezpieczeństwa witryny.

(Na)Leśnik
12-12-2010, 18:07
Hmm...
A co masz w miejscu gdzie występują te komunikaty?
Jakieś modułu, komponenty?

Skoro artykuły się wczytują to znaczy że w configuration.php dane do połączenia z bazą są ok.

Spróbuj nadpisać katalog /administrator

Przed jakimkolwiek działaniem zrób kopię bezpieczeństwa witryny.

O to chodzi, że nic tam nie mam.
Gdybym to wyciął, to miałbym zwykłe menu.
Pobawię się w nadpisywanie na kompie domowym. Przy okazji sprawdzę, czy aktualizacja rozwiąże problem.

(Na)Leśnik
26-03-2011, 18:01
Odpowiadam, gdyby w razie ktoś szukał rozwiązania.
Pomogła aktualizacja do nowszej wersji Joomla.