PDA

Zobacz pełną wersję : joomla 1.5.21 - błąd w RSGallery2



Tonks
13-12-2010, 09:37
Witam.
Str jest na zicom,pl. Wersja joomla1.5.21
1.Czy jest w ogóle jakaś galeria pod joomla1.5.21 , która działa bez błędnie po zainstalowaniu?
2.Phocagallery - nie działa, w ogóle nie wyświetla zdjęć. A co ciekawe przy instalacji nie stwierdziła błędu. Właściciel str.zdecydował o jej odinstalowaniu, potem znów zmienił zdanie i już niestety nie udało się jej powtórnie zainstalować.
3. RSGallery - też pięknie się instaluje ale po wczytaniu zdjęcia wyświetla:
:"DB function failed with error number 1054
Nieznana kolumna 'a.checked_out' w on clause SQL=SELECT a.*, cc.name AS category, u.name AS editor FROM jos_rsgallery2_files AS a LEFT JOIN jos_rsgallery2_galleries AS cc ON cc.id = a.gallery_id LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = a.checked_out ORDER BY a.gallery_id, a.ordering LIMIT 0, 20"
Co z tym fantem zdobić, czy jest jakaś szansa by to naprawić??
Dotychczas korzystałam właśnie z RSGallery i działało na większości serverów super.
4.Jeśli jest jakaś pewna galeria do joomla w tej wersji bardzo proszę o podanie.
Z góry dziękuję i proszę o rzeczowe odpowiedzi. Cynizm i arogancje proszę sobie darować:) Texty :"to już było" bez podania gdzie szukać(link) też. Przeszukałam forum i lipa.

palyga007
13-12-2010, 11:09
1.Czy jest w ogóle jakaś galeria pod joomla1.5.21 , która działa bez błędnie po zainstalowaniu?
Na pewno.
2.Phocagallery - nie działa,
To na pewno nie wina phoca. To wg mnie jedna chyba z lepszych galerii dla J!. (Na 100% działa pod J 1.5)

Co nam po linku do zicom.pl jak tam nie ma żadnych informacji o hostingu?

Tonks
13-12-2010, 22:30
Dzięki za "rzeczową "odpowiedź. A co do phoca, to nie jest jedyny server na którym nie chodzi. I to nie jest tylko moja opinia.

zwiastun
14-12-2010, 00:39
1. Brakującą kolumnę można bez większego wysiłku dodać.
2. Następnym razem, zanim napiszesz posta tutaj czy gdzie indziej, SAM daruj sobie uwagi typu: "Cynizm i arogancje proszę sobie darować", bo świadczą jedynie o Twoim braku obycia!
3. Za "grzeczną" reakcję na odpowiedź, jaką Ci dał @palyga007, masz ostrzeżenie!

Tonks
14-12-2010, 21:14
Dzięki za pomoc. Ale problem udało mi się rozwiązać samej. Zwiastun dla Twojej wiadomości pisanie na tym forum jest dla mnie ostatecznością. Nie przyjemnością właśnie dlatego iż ilekroć szukam jakiejś podpowiedzi zawsze znajduję Twoje "grzeczne" podpowiedzi. I to mnie zraża. I jak widzę nie tylko mnie. Po za tym nie uważam iż obraziłam w jaki kolwiek sposób playga007, jeśli czuje się urażony dla niego PRZEPRASZAM. Prosiłam o podpowiedz a nie stwierdzenie faktów. Doskonale wiem która galeria najlepiej się sprawdza w Joomli. A jeśli uważasz że zasługuje na zablokowanie, cóż ...o kim to będzie świadczyło źle???