PDA

Zobacz pełną wersję : Instalowanie komponenetów i błąd Gateway Time-out



wielki
13-12-2010, 11:19
Witam
Mam hosting w neteasy od jakiegoś tygodnia. Niestety ilekroć instaluje komponent jakiś większy niż 1-2 MB to wywala mi błąd Gateway Time-out. Zmieniałem parametr max_execution_time na: 45 a nawet 145 nic nie pomaga. Po ok 20 sek. wywala błąd, niezależnie czy jest to komponent jreview, czy jsocial. Instalowałem komponenty z serwera z katalogu TMP, pomaga o tyle że pierwszy proces kończy się pomyślnie co nie zawsze udaje się gdy instaluje normalnie. Potem jak dochodzi do konfigurowania i instalacji komponentu to jest błąd Gateway Time-out: w przypadku JReview zaraz po kliknięciu instaluj i konfiguruj, w przypadku jSocial w ostatnim punkcie gdy instaluje ZEND ...

Możecie mi jakoś pomóc. Jestem w kontakcie z hostingiem, bo odpowiadają bardzo szybko. Jak poprosiłem żeby oni zainstalowali mi komponent na stronie to się udaje, jak ja to robię z domu, chociaż komponent jest na serwerze to wyskakuje błąd. Dodam że instalowałem komponenty o różnych porach dnia, z domu i pracy a i tak dzieje się to samo.