PDA

Zobacz pełną wersję : Profil na CB



kargulo
14-12-2010, 09:43
witam

mam do was proźbę

potrzebuje zrobić profil użytkownika na CB , podobnie jak na załączonym obrazku

3364

czyli avata, możliwość dodania zdjęć, komentarzy i informacje jak po prawej stronie


bardzo bym prosił o konkretne przykłady

z góry dzieki

mjmartino
14-12-2010, 13:33
A w czym Ci przykład potrzebny ? przecież podałeś tak jak z obrazka ? taka konfiguracja to nic nadzwyczajnego.
Dodatkowe pola przy rejestracji, integracja z forum fireboard (czy obecnie kunena) galeria integracja z jedna z wielu przez plugin.

Ps. PROŚBĘ a nie PROŹBĘ!

alex51
14-12-2010, 14:05
Polecam przewodnik po CB (http://wiki.joomla.pl/index.php/Community_Builder) z wiki.joomla.pl.

kargulo
14-12-2010, 16:13
A w czym Ci przykład potrzebny ? przecież podałeś tak jak z obrazka ? taka konfiguracja to nic nadzwyczajnego.
Dodatkowe pola przy rejestracji, integracja z forum fireboard (czy obecnie kunena) galeria integracja z jedna z wielu przez plugin.

Ps. PROŚBĘ a nie PROŹBĘ!



no tak rozumiem tylko ja nie bardzo kumam jak to zrobić , może masz jakieś konkretne instrukcje jak to robic?



zaistalowałem rsgallery2, bo doszedłem że zdjęcia dodaje się do tej galerii, ale nie wiem jak ją podłaczyć do profilu i te komentarze pod spodem i cała prawa strona . kurde jakie to pogmatwane

mjmartino
14-12-2010, 18:30
Niestety nikt za Ciebie tego nie zrobi a przynajmniej za friko ;)
Dwa .. postaw sobie stronę na local'u i zainstaluj sobie wszystko... baw się.
CB jest kilka widoków jak i każdy plugin ma swoje ułożenie wystarczy obyć się z komponentem i jego dodatkami