PDA

Zobacz pełną wersję : K2 nie publikuje artykułów



Suga
14-12-2010, 23:37
Witajcie po raz kolejny,

Trochę mi głupio, że tak zasypuje Was pytaniami ale po raz kolejny mam problem. :zagubiony:Zainstalowałem K2, zmieniłem język na polski i zacząłem pisać artykuł. Zaznaczyłem publikuj jednak na stronie ani śladu po nim. Czy muszę coś jeszcze odhaczyć gdzieś w ustawieniach aby artykuły się pojawiły? Szukam już kilka dni sposobu i nic wymyślić nie mogę.
Proszę o pomoc i dziękuję.

Pozdrawiam
Suga

Bazyl
14-12-2010, 23:38
Cześć,

Masz pozycję menu, która wyświetla treść z K2?

//Witam, witam :)
//2: @a_m tu był, ale... /// hej, .. się zmył > pzdr a_m

larry_krk
14-12-2010, 23:39
Tak z głupia spytam - ustawiłeś jakąś pozycję w menu, która prowadziłaby do tych artykułów ??
---------
to się nazywa błyskawiczna pomoc :D
szkoda, ze a_m skasował swój post wesoło to wyglądało <- święta "idą" pzdr //a_m
---------
@a_m - domyślam się, że zrobiłem niezłego babola

Suga
15-12-2010, 10:47
He, pomoc faktycznie błyskawiczna. Dziękuję.:)
Niestety sprawa dalej wygląda tak samo czyli bez zmian. Nawiązując do Waszych wypowiedzi mam to tak:
/projekty - sekcja
//fiat - kategoria
///jakieś tam historyjki - artykuły

Tak się teraz zastanawiam, że może coś się nie zaimportowało gdyż wchodząc w panelu administracyjnym K2 w pole kategorie mam Projekty przy niej wartość (0) i pod nią 3 odnośniki do kategorii i przy każdej wartość (1). Czy to znaczy, że sekcja jest niezaimportowana i nie widzi kategorii? W takim razie jak ją zaimportować?

Przed chwilą wszedłem w -zmodyfikuj pozycję menu-. Modyfikując sekcję Projekty wybrałem K2, dalej lista artykułów, dalej kategorie i z prawej strony zaznaczyłem Projekty, z artykułami z K2. I na stronie jest totalny bałagan. Wszystko pomieszane ze wszystkim w sekcji Projekty. Chyba, że tak ma być i wszystko co zbędne należy powyłączać?

Bazyl
15-12-2010, 10:52
Poruszamy się po omacku...

Wyłączyłeś artykuły J!?
Pokombinuj z ustawieniami.

moje
15-12-2010, 12:16
Link do strony?

Suga
15-12-2010, 13:52
www.ocalmywspomnienia.pl

Ale teraz znowu to wszystko przywróciłem do stanu normalności, bo syf był naprawdę niemiłosierny.

Wydaje mi się, że muszę to zrobić tak jak mówi Bazyl, czyli pokombinować w ustawieniach i powyłączać niektóre atrybuty.

---------- Post dodany o 13:52 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------

Może tak, czy zostawić sekcję -Projekty- jak jest czyli wybierz typ pozycji menu/ sekcja/ lista - kategorie artykułów w sekcji
czy
sekcję -Projekty- podpiąć tak jak mówiłem wcześniej do K2 czyli wybierz typ pozycji menu/ K2/ lista artykułów/ kategorie

Bazyl czy wyłączenie artykułów oznacza zdjęcie z publikacji, bo nic innego znaleźć nie mogę.
Chyba z takim debilem jak ja to jeszcze nie mieliście do czynienia... :blink: