PDA

Zobacz pełną wersję : Szablony o innym rozłożeniu modułów



Robotyka
15-12-2010, 14:31
Witam właśnie oglądam sobie szablony na stronie http://demo.rockettheme.com/

Zauważyłem że od początku 2010 roku rozmieszczenie modułów jest inne niż miało to miejsce wcześniej.

Wcześniej układ na około głównej treści był symetryczny prawa (left-content-right) aktualnie ją tylko dostępne pozycje po lewo (content-left-right).

Moje pytanie brzmi da się nową templatkę szybko poprawić na (left-content-right) czy lepiej sobie darować i szukać tylko takich co mają odpowiedni układ.

PeFik
15-12-2010, 15:29
Pewnie ktoś kto umie w kodzie CSS czarować będzie potrafił to w miarę "szybko" zmienić. Znając życie Twoje kolejne pytanie będzie brzmiało .... a gdzie to zmienić, hahahah.

---------- Post dodany o 15:29 ---------- Poprzedni post był o 15:27 ----------

p.s.
A patrzyłeś z uwagą na stronę np. http://demo.rockettheme.com/dec10/features/module-positions Podpowiem opcja "Layout Control"

Robotyka
15-12-2010, 17:57
Dzięki za linka faktycznie przeoczyłem opisaną możliwość - która tak szczegółowo opisana jest tylko dla tej templatki.

A jak chodzi o

Znając życie Twoje kolejne pytanie będzie brzmiało .... a gdzie to zmienić, hahahah.


Jakbym nie dał rady z pomocą Firebuga sobie poradzić to jest jakaś szansa że te pytanie by padło.(A tak na marginesie ostatnia aktualizacja Firebuga nie dość że zmieniła jego ikonkę to jeszcze jakoś z zaznaczaniem elementów mam problemy)

palyga007
15-12-2010, 18:05
ostatnia aktualizacja Firebuga nie dość że zmieniła jego ikonkę to jeszcze jakoś z zaznaczaniem elementów mam problemy)
Hmm.. czyli to nie były tylko moje "halucyny". Firebug naprawdę działa jakby troszkę gorzej.

//@PeFik 994 :P

Robster
15-12-2010, 18:06
Znając życie Twoje kolejne pytanie będzie brzmiało .... a gdzie to zmienić, hahahah.

@PeFik kolega @Robotyka, to bardzo inteligentny człowiek, więc mogę cię zapewnić, że nie pytałby gdzie może arkusze stylów nadpisywać.

----------------------------------------

Hej @palyga007


Hmm.. czyli to nie były tylko moje "halucyny". Firebug naprawdę działa jakby troszkę gorzej.

To samo jakieś 3 miesiące temu było z CHROME. Zaktualizowali narzędzia webmasterskie i strasznie ciężko się było przyzwyczaić do nowych, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wyszło to na plus :)