PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można edytować artykułu.



skicek
15-12-2010, 20:28
Witam, od pewnego czasu mam pewien, problem z niektórymi artykułami. Po prostu gdy się wejdzie w edycje jednego z tych wadliwych artykułów, po zmienieniu treści czy nawet nic nie robieniu nie można ani zapisać artykułu ani anulować zmian ani wyjścia z artykułu.

Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?



edit:
znalazłem przyczynę, przyczyną był edytor JCE.
więc zmieniam pytanie, wie ktoś jak go naprawić?

KYCu
15-12-2010, 21:51
Witaj,

wersja Joomla, JCE, serwer płatny czy darmowy? ja obstawiam, że brakuje Ci aktualizacji i informacji z regulaminu nt. opisywania problemów.

skicek
15-12-2010, 23:04
najnowszy JCE, serwer płaty

JCE jeszcze dziś przeinstalowywałem i dalej to samo błąd js związany z tinymce

DanVito
06-03-2011, 18:14
Witam! Nie chce dublowac postow wiec dopisze do tego.
Mam dokladnie ten sam problem.
Serwer platny i aktualna wersja JCE.
Zaczelo sie od tego ze probowalem wstawic filmik z youtube i nie moglem go zapisac. Pomyslalem ze to wina edytora wiec go odinstalowalem. I tutaj nagle pojawil sie problem - nie moge edytowac zadnego artykulu, biala strona. Wobec tego sprobowalem zainstalowac go ponownie ale internet mi padl :-/ lacze sie przez telefon - ale w samym tel dziala... Komputer jest zabezpieczony, ale zrobilem skan antywirusowy i nic... Ma ktos jakis pomysl? Co moze byc przyczyna? Lub co najwazniejsze, jak to naprawic? Z gory, dzieki!!

nikszal
06-03-2011, 18:58
Prawa do katalogów??

skicek
06-03-2011, 20:38
prawa do katalogow tez nic nie daja... ja dalej mam taki problem szczegolnie z duzymi artykulami, po naniesieniu poprawki nie da sie zapisac.

nikszal
06-03-2011, 21:17
Nie pytałem czy nic nie dają, ale pewnie nie jasno się wyraziłem.
Czy prawa do katalogów są poprawne?

I ogólnie - zastosuj się do części [A] Regulaminu forum zanim odpowiesz.