PDA

Zobacz pełną wersję : Przeglądanie artykułów [500 - Wystąpił błąd]



Assur92
18-12-2010, 17:33
Witam
Potrzebuję pilnie pomocy. Robię stronę na konkurs międzyszkolny właśnie opartą na CMSie Joomla! . Wymogiem jest dostarczenie projektu na płycie CD, więc postanowiłem postawić Joomlę na movampie i później zrobić z tego instalkę. Przy testowaniu strona sama w sobie ładnie chodzi, wszystko jest OK. Jednak po wejściu w panel administracyjny, a później w Artykuły-> wszystkie artykuły wyrzuca mi baza MYSQL taki błąd:
3378

Szukałem w google jak to rozwiązać, lecz google milczy, więc proszę was o radę.
Jeszcze raz proszę o szybką pomoc. Termin oddania prac kończy się we wtorek.

mjmartino
18-12-2010, 18:50
Problem będzie zawsze występował ponieważ trzeba zmienić ścieżki do plików... chodźby nawet dla samej J! (\tmp i \log)
A w tym komunikacie masz że na W:\user\local\mysql\tmp baza nie może nic odczytywać i zapisywać.
Hmm a przejrzyj może regulamin bo skoro na CD więc możliwe że są wykluczone wszystkie dynamicznie generowane www.
Lub wystarczy im wskazać osobno plik .sql i pliki strony a oni już będą potrafili odtworzyć twój projekt.

Assur92
19-12-2010, 22:58
Movamp z tego co zauważyłem tworzy wirtualny dysk W: tak więc problem nie tkwił w tym. Rozwiązałem problem, ale nie do końca mnie to nie usatysfakcjonowało. Mianowicie zdaje mi się, że podczas robienia instalacji zmieniała się struktura plików i przez to był błąd. Muszę na płytę nagrać bez żadnego pakowania itp cały folder w movampem. Niestety nie wiem czemu robienie instalacji powodowało się i pewnie się nie dowiem. Co do regulaminu dozwolone są systemy CMS, ale moim zdaniem organizatorzy nie do końca wiedzą co to CMS i właściwie to był największy problem.
Dziękuję ci za zainteresowanie się moim problemem. Chociaż jedna osoba postanowiła się odezwać.
Dziękuję.