PDA

Zobacz pełną wersję : moduł quiz/test



bulczas
18-12-2010, 18:34
poszukuje modułu, coś na zasadzie testu quizu. Dokładnie to miałoby wyglądać tak:

3 sekcje pytań, w każdej sekcji po kilka do kilkanaście pytań.
Po odpowiedzi na 1. sekcje w zależności od nich user otrzymuje odpowiedź (zdefiniowane ilość odpowiedzi w zalezności od odpowiedzi użytkownika). Również w zależności od koncowej odpowiedzi sekcji pierwszej, przechodzimy do pytań kolejnych. bardziej szczegółowe i znowu w zależności od odpowiedzi użytkownika końcowa odpowiedź naszego quizu. Następnie sekcja 3. i tak samo, przy czym końcowa odpowiedz już sumaryczna. W sumie może być kilkadziesiąt/kilkaset odpowiedzi systemu.

Czy ktoś zan jakiś gotowy moduł? Lub ew zlece napisanie/przerobienie.

Pozdrawiam.

seba.adm
18-12-2010, 18:38
Witam

Zobacz >>tutaj<< (http://extensions.joomla.org/extensions/living/education-a-culture/quiz) .

bulczas
18-12-2010, 18:54
ok, dzięki, ale czy któryś z nich ma taką funkcjonalność? nie mogę sobie niestety w chwili obecnej pozwolić aby testować po kolei każdy

seba.adm
18-12-2010, 19:19
Kolego, skoro szanujesz swój czas, szanuj też czas innych. Wskazałem gdzie szukać ewentualnego rozwiązania, więc jeżeli Ty nie masz czasu przetestować tych rozszerzeń, nie wymagaj że ktoś zrobi to za Ciebie.

bulczas
18-12-2010, 19:22
absolutnie nie wymagam, ale sądząc po ilości postów na forum innych użytkowników myślałem że może ktoś się już spotkał z konkretnie takimi wymaganiami jak moje. Poza tym jak jest w pierwszym poście napisałem że ew. zlece, a co za tym idzie proponuję współpracę.