PDA

Zobacz pełną wersję : Submenu - raz wyświetla, raz nie.



marc1551
21-12-2010, 16:02
Witam. Mam problem z moim menu.

Jest umieszczone po przez moduł "mod_mainmenu"

Nadrzędne pozycje są dobrze wyświetlane, tzn. są ciągle widoczne, natomiast "submenu" raz się rozwija raz nie.

Korzystam z opcji "lista", ale niestety te "submenu" rozwinie się w jednym dziale, w drugim już nie, później jak wrócę do pierwszego działu, żeby sprawdzić to znowu nie działa, dopiero za jakimś 10'tym razem zadziała, ale za 11'stym już nie :zagubiony:

Proszę o pomoc.

larry_krk
21-12-2010, 19:35
Nie masz przypadkiem tej samej pozycji (tych działów) umieszczonych w dwóch modułach menu ?? A może link do strony ??

marc1551
21-12-2010, 21:16
Niestety nic takiego nie znalazłem, wygląda na to, że wszystko dobrze jest ustawione.

larry_krk
21-12-2010, 22:13
Hm ..... ??

A może link do strony ??

marc1551
22-12-2010, 13:12
Strona jest Offline, tzn. zostanie opublikowana, gdy wszystko będzie gotowe :)

Póki co dałem ogłoszenie, w tej sprawie, ponieważ ostatnio na forum coś pomoc kuleje.

larry_krk
23-12-2010, 00:13
Niom ..
ponieważ ostatnio na forum coś pomoc kuleje.

Stoisz pod szpitalem i krzyczysz " Booolii ...!!!", wychodzi pielęgniarka (do lekarza nie śmiem się porównywać) i pyta się "Co Pana boli ?" , a ty dalej krzyczysz " Boooli ...!!!" . Teraz możesz udać się do prywatnej kliniki, zapłacić i ponarzekać na służbę zdrowia.
Na forum są też lekarze, może któryś się zlituje, ja nie mam pomysłu na Twój problem, póki co Wesołych Świąt.