PDA

Zobacz pełną wersję : Tłumaczenie joomla! 1.6



cyryllo
21-12-2010, 16:19
Witam
Zacząłem testować nowe wydanie joomli, puki co jestem pozytywnie nastawiony zwłaszcza dzięki acl :) lecz nigdzie nie mogę znaleźć polskiego tłumaczenia. Czy ktoś posiada takie. Zacząłem pomału sam tłumaczyć, ale jeśli już jest to nie ma sensu robić czegoś jak ktoś już zrobił lub ma jakąś część. Jeśli ktoś znalazł mógł by się podzielić :D

Dylek
21-12-2010, 16:39
Tłumacz tłumacz, tylko na błędy ortograficzne uważaj :)

Jak przyjdzie czas na oficjalne polskie tłumaczenie, to na pewno się o tym dowiesz :)

PeFik
23-12-2010, 11:30
Zacząłem pomału sam tłumaczyć

a czy szukałeś na forum? bo tu jest niemalże wszystko zrobione, jest cały dział:P.

Ja zacząłem mini tłumaczenie, ale tylko działu PA odpowiedzialnego za szablony tłumaczyć jeszcze w styczniu 2010, jak kończyłem książkę o szablonach, aby czytelnik mi nie zarzucał że zrzuty ekranu po angielsku.

trzepiz
23-12-2010, 12:25
a czy szukałeś na forum? bo tu jest niemalże wszystko zrobione, jest cały dział:P.

ten "Cały dział" jest wyłącznie dla "tłumaczy" i tylko Oni mają tam dostęp .. Postęp tłumaczeń odwzorowany jest na joomla.pl (Prawa strona) - nie jest to dokładny obraz procentowy ale oddaje ile jeszcze pracy przed Nami .....

PeFik
23-12-2010, 14:53
zapomniałem że "jasem VIP"