PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypt ogłoszeń



gniew1971
21-12-2010, 17:22
Witam, poszukuję skryptu ogłoszeń który będzie miał kategorie i podkategorie. Każdy kto będzie chciał dodać ogłoszenie musi się zarejestrować. Warte by była opcja dodawania zdjęć. Aha, kolejną ważną sprawą jest to by były polskie znaki, a nie pytajniki jak na skryptach które dotychczas testowałem.

Pozdrawiam - Damian.

GrzesiekP
02-03-2011, 10:49
Też czegoś takiego szukam i szukam i znaleźć nie mogę :(

palyga007
02-03-2011, 10:56
DJClassifield?

PeFik
02-03-2011, 11:16
SobiPro - już za kilka chwil..
.... oraz kluczowe pytanie , czy ma /musi/ być darmowy czy komercyjny także wchodzi w rachubę ?
...czy koniecznie musi być pod Joomla, czy może to być samodzielny skrypt ogłoszeń, zrobiony przez polską firmę?

GrzesiekP
02-03-2011, 11:26
W sumie to nie musi być na J! - mam fajny szablon, pomysł, no brakuje tylko dodatku z ogłoszeniami. Aczkolwiek jakby na J! było coś ciekawego to bym był wniebowzięty :)

Mogę oczywiście napisać swój własny komponent, bo to aż taka czarna magia dla mnie nie jest, no ale na razie szukam, co by niepotrzebnie nie powielać :)

PeFik
02-03-2011, 11:34
a Grzesiu szukał na u mnie na blogu opisów?
Jak nie to zapraszam --> http://blog.elimu.pl/tag/komponent-ogloszen/

---------- Post dodany o 11:34 ---------- Poprzedni post był o 11:31 ----------

p.s.
Opisałem tam 3-4 tego typu komponenty dla Joomla!.
Nie mówiąc już o tym, że nawet ciekawy jest też Mosets Tree - do którego mam spolszczenie.

GrzesiekP
02-03-2011, 15:07
O widzisz, blogu nie odwiedziłem.
Zaraz się wezmę za czytanie.

Testuję to SobiPro i jest bardzo ciekawe. Plusem jest to, że każde pole można ustawić czy jest płatne/darmowe.

Tutaj się zatrzymałem, bo oprócz doraźnej opłaty, chciałbym wprowadzić także abonament. Ale to chyba mógłbym rozegrać poprzez ustawienie "Skip payment" dla konkretnej grupy.

---------- Post dodany o 15:07 ---------- Poprzedni post był o 11:47 ----------

Potestowałem trochę i chyba pozostaje czekać na finalną wersję SobiPro.
Możliwość płatnych opcji, także wprowadzenie abonamentu tutaj decyduje.

Chociaż i tak to nie spełnia moich wymagań :)

A coś spoza J! mógłbyś polecić PeFiK? :)

PiotrWrona
02-03-2011, 15:18
Grześku tego jest naprawdę masa wystarczy w google wpisać "cms ogłoszeniowy"

GrzesiekP
04-03-2011, 19:58
Szukam, szukam, ale jakoś chciałbym pozostać przy J! :P

ZOO bardzo ciekawe się okazało, ale mam problem z edycją elementów w aplikacjach (wywala białą stronę -> http://forum.joomla.pl/showthread.php?50066-ZOO-2.3.5-i-problem-z-elementami. )

A tak to bardzo ciekawe, no ale co, kupię lickę, a tutaj nie będzie trybić. Z licencji wynika, że trzeba mocno uargumentować powód reklamacji :P

Nie chce mi się pisać komponentu od podstaw, ale jeśli nic się nie zmieni, to chyba będę musiał :P