PDA

Zobacz pełną wersję : nic sie nie zmienia na witrynie



stepien86
21-12-2010, 19:43
Witam, na poczatku chciałbym sie przywitać gdyż jestem nowym uzytwkonikiem i forum i joomli :)

Mam takie pytanie: stworzyłem sobie strone na localhoscie ( tu wszystko ładnie gra i bucy ) przeniosłem strone wraz z baza danych na serwer i... strona niby działa ale gdy probuje cos zmienic w panelu admina NIC sie nie dzieje :/ Gdy dodaje nowy artykuł w panelu admina on jest ale nie pokaze sie na stronie mimo publikacji.....Co moze byc tego powodem ??

Z góry dziekuje za odpowiedz

seba.adm
21-12-2010, 19:52
Witam

>>Zerknij tutaj - > Pamięć podręczna<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Screen.cache.15)

stepien86
21-12-2010, 19:56
Niestety wyczyszczenie pamieci nic nie pomogło;


Moze dodam jak przenosiłem witryne:

- zainstalowałem joomle w public_html
- skopiowałem wszystkie pliki z localhosta procz configuration.php ( wygenerowało mi kod podczas instalacji)
- importowałem baze danych
....
Wszystko ok, artykuły z localhosta sa, moduł dziala...ale podczas dodawania czegos w panelu zmian na witrynie nie widac..

seba.adm
21-12-2010, 20:31
Oprócz pamięci podręcznej Joomla!, spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki.

stepien86
21-12-2010, 20:46
Nie pomogło :/ kurde...

larry_krk
22-12-2010, 00:12
Witam Was,
nigdy się z czymś takim nie spotkałem (odpukać), ale na początek zalogowałbym się w phpMyAdmin i sprawdził, czy nowo dodane artykuły są zapisywane w odpowiedniej tabelce.
Jak to wygląda jeśli edytujesz istniejący już (przeniesiony z localhost) artykuł ??
--
pzdr

Marfish
22-12-2010, 01:35
Przyszła mi do głowy taka myśl, czy zaznaczyłeś aby artykuł ukazał się na głównej stronie? Miał się ukazywać na głównej? Może błędnie rozumuję a może nie?:)
Przydałby się też jakiś link.

stepien86
22-12-2010, 11:59
Ok, poradziłem sobie, wgrałem jeszcze raz na nowo, i pewnie uzytkownik nie mial uprawnien do zmiany danych w bazie