PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek umożliwiający głosowanie



woonski
22-12-2010, 21:41
Witam, poszukuję modułu/komponentu/pluginu do głosowania, coś na zasadzie toplisty muzycznej. Jest Tytuł piosenki (super gdyby można było wrzucić "demo" ale nie jest tak aż tak wymagane) no i obok plusik, czyli możliwość oddania głosu na piosenkę. Suma głosów oddanych na utwór wyświetlała by się obok "plusa". Coś na zasdzie:

http://img697.imageshack.us/img697/6792/listay.jpg

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

markusplejus
08-01-2011, 12:17
Podepnę się pod ten Temat. Od paru dni męczę Google poszukując sondy jako plugina. Próbowałem oczywiście osadzania modułu w artykule, za pomocą narzędzia typu module anywhere, ale to półśrodek i to dość upierdliwy.
Konkretnie chodzi o rozwiązanie pozwalające oddać głos "za" lub "przeciw" na kandydaturę (zdjęcie+opis kandydata).
Kandydatury jedna pod drugą - sortowane automatycznie po odświeżeniu strony zgodnie z aktualnym wynikiem sondażu.
Ilość kandydatur - co najmniej 30.
Nie sądzę, aby istniały tu rozwiązania darmowe - stąd od razu pytam: ile kosztowałoby wykonanie takiego komponentu?
Dam ofertę na zleceniaprzeznet, ale najpierw szukam tutaj, może znajdzie się osoba życzliwa - wszak pecunia non olet , ale wiadomo, życzliwość ponad wszystko.
Istnieje możliwość "zapłaty pracą" - piszę teksty na zlecenie, próbka jest dostępna tutaj: www.szpadel.za.pl (http://www.szpadel.za.pl)

mjmartino
08-01-2011, 12:44
@markusplejus jak masz zamiar coś zlecić to jest dział na forum zlecenia :)
Napisz sobie zlecenie i zorientujesz się jaka będzie wycena takiego pluginu.
@woonski nie spotkałem się z taką sondą .. i wątpię aby takie rozwiązanie istniało darmowe pod J! Dział zlecenia zostaje myślę że wykonanie takiego dodatku drogie aż tak nie będzie :)

woonski
08-01-2011, 12:52
@woonski nie spotkałem się z taką sondą .. i wątpię aby takie rozwiązanie istniało darmowe pod J! Dział zlecenia zostaje myślę że wykonanie takiego dodatku drogie aż tak nie będzie :)

Dziwne jest to, że dużo bardziej skomplikowane dodatki są darmowe. Co prawda dodatek o którym pisze markusplejus jest już bardziej rozbudowany, ale ja aż taki wymagający nie jestem :) No nic trudno, może coś wymyślę, a jak nie to poproszę o napisanie takiego dodatku.

Pozdrawiam