PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z sesją



Kusy
22-12-2010, 23:27
Witam.
Nie wiem czy to dobry dział ale mam problem z sesją w Joomla.
Mianowicie podczas gry w gry z pu_arcade użytkownik zostaje wylogowany.
Wygląda to mniej więcej tak, zaczynam grę, kończę i chcę zapisać wynik a otrzymuję informację, że nie jestem zalogowany lub sesja wygasła. Długość sesji jest ustawiona na 25 minut a zostaje wylogowany czasami nawet po 10 sekundach gry.
Problem objawia się również tym, że jak użytkownik wyloguje się ręcznie z serwisu to nadal widnieje w module pokazującym zalogowanych użytkowników oraz na zapleczu witryny.
Po ponownym zalogowaniu na zapleczu witryny widnieje dwóch tych samych użytkowników, jeżeli powtórzy się ten zabieg to na zapleczu pojawia się czasami informacja o 10 jednakowych użytkownikach będących aktualnie online. Problem pojawił się już jakiś czas temu na mojej testowej witrynie ale nic sobie z niego nie robiłem. Niestety dziś pojawił się na mojej głównej stronie po instalacji dodatku (dodatek nie był instalowany na stronie testowej, odinstalowanie go nie pomogło).
Może ktoś miał podobny problem ?

Pozdrawiam

stone
23-12-2010, 18:03
Czy były instalowane jakieś dodatkowe duże komponenty (fora, społeczności, pomosty) ?

Kusy
23-12-2010, 19:18
Witam,
Chyba znalazłem rozwiązanie. Oczywiście jak to w wielu przypadkach bywa kłopot ten był spowodowany czynnikiem ludzkim.
Czyli najpierw namieszałem (to samo zarówno w wersji testowej a teraz na stronie online) a później pytam czy ktoś zna rozwiązanie ;).
Dotarło to do mnie dopiero jak się z tym "przespałem"(zła ręczna aktualizacja pu_arcade).
Przepraszam za kłopot i dziękuję za chęć pomocy.
Temat do zamknięcia.