PDA

Zobacz pełną wersję : Prywatność na jomsocial



balus
23-12-2010, 15:15
Chciałbym zablokować możliwość ogladania profili oraz zdjęć osobom niezarejestrowanym.
W ustawieniach prywatności próbowałem wszystkich kombinacji jednak to nie pomaga.
Domyślny profil prywatności - zaznaczone na użytkownicy
Prywatność dla znajomych - zaznaczone na użytkownicy
Prywatność dla znajomych - zaznaczone na użytkownicy

Jednak zdjęcia nadal może oglądac każdy.
Proszę o pomoc

PeFik
23-12-2010, 15:45
Jaką wersje JomSocial masz zainstalowaną ?

Przypominam że najnowsza to 2.0.3 , ekipa odpowiedzialna za JS zapowiedziała że w kolejnych wersjach będzie jeszcze więcej opcji związanych z prywatnością.

Zapodaj linka, jak będzie mi się chciało to spojrzę.

---------- Post dodany o 14:45 ---------- Poprzedni post był o 14:39 ----------

pamietaj ze ustawienia tylko dotyczą nowych userów a wiec tych , którzy założą konto zaraz po tym jak to zmienisz. Jak chcesz do starych to spróbuj opcje - przycisk "reset istniejących prywatności użytkowników" i wtedy ustaw i zapisz

balus
23-12-2010, 15:55
Mam jomsocial 1.5
www.sopek.pl

PeFik
23-12-2010, 18:48
Cizus, co za palant wymyślił muzę na starcie strony, no way.

A próbowałeś mój sposób? szczerze powiedziwszy js 1.5 była tak dawno, że zapomniałem czy to poprawnie obsługiwało wtedy.
czas pomyśleć o migracji do 2.0 -> rzuć okiem na mój blog (http://blog.elimu.pl/5560-jomsocial-tanszy-nawet-50/), do jutra mam aktualne kupony na tańszy zakup JomSocial.

tlewap
23-12-2010, 21:33
Ad1. A czy przypadkiem ten js nie jest ściągnięty z rs?
Ad2. Wkurzające jest to, że muzyka jest przerywana po przejściu na inną podstronę, lepiej ją wyłączyć
Ad3. Podaj dokładną wersję joomsocial, ja mam jeszcze 1.5.249 i wszystko jest ok

PeFik
24-12-2010, 00:27
ad1) pewnie i js i szablon... został znaleziony