PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial wiadomość Rejestracyjna



PawelBDS
23-12-2010, 22:58
Witam Ponownie. Za inwestowałem w JS na razie w wersję anglojęzyczną ale za kilka dni planuję dokupić tłumaczenie...... jednak do tej pory chciałbym już zacząć konfigurować skrypt..... i tu moje pytanie... gdzie w JS mogę wyłączyć wiadomość z kodem Rejestracyjnym ? Na razie "strona" znajduje się na moim laptopie a użytkowników tworzę przez panel administracyjny ale to do końca nie pozwala mi "pobawić się" skryptem.... Zaznaczę że w Joomli i CB miałem tę funkcję wyłączoną a po za instalowaniu poprawki w postaci JS kłopot powrócił.

PeFik
23-12-2010, 23:25
gdzie w JS mogę wyłączyć wiadomość z kodem Rejestracyjnym
to ustawienia ogólne joomla a nie jomsocial, jeśli zatem znasz podstawy joomla to sobie poradzisz w konfiguracji ogólnej to znajdziesz

Bawisz się na localhoście ?

PL - to tylko u mnie.

PawelBDS
24-12-2010, 07:42
tak na localhoście.........

Kurcze mam powiadomienia wyłączone w ogólnych ustawieniach :/ a JS nadal żąda wysłania Maila

PeFik
24-12-2010, 09:15
zabawy na localhoście są dobre do większości zabaw, ale jak widzisz czasami należy wyjść z piaskownicy i pobawić na placu zabaw.
p.s. konta możesz aktywować ręcznie.

pewnie gdzieś w necie jest napisane, jak zmusić serwer lokalny aby obsługiwał pocztę, ale wiesz co stary nie chce mi sie za Ciebie szukać, bo obaj mamy klawiaturę i net.

PawelBDS
24-12-2010, 10:14
Nie proszę byś za mnie szukał po prostu chce się upewnić Że nie da się wyłączyć Rejestracji przez Mail w JS.... Bo jak już powiedziałem w Joomla wyłączyłem myślałem po prostu że JS włącza gdzieś tą funkcję u siebie i trzeba ją wyłączyć.....

PeFik
24-12-2010, 14:00
a kolega powie ile znaków ma jego kod licencji JomSocial, wtedy będzie nam się lepiej pomagać wiedząc że masz oryginał. Przypominam, że skoro kupiłeś po zalogowaniu na jomsocial,com w dziale download ów kod widnieje, nie proszę o podanie cyferek tylko i ilości.

p.s.
Oni też mają support dla tych co kupili.

PawelBDS
24-12-2010, 17:39
W poniedziałek odpowiem na twoje pytanie (choć nie lubię jak ktoś sugeruje że jestem złodziejem/piratem) bo wtedy będę w biurze... nie mam danych rejestracyjnych w domu....

A co do P.S. Masz rację niestety wsparcie jest Anglojęzyczne a u mnie z tym kiepsko