PDA

Zobacz pełną wersję : DJcatalog 2 problemy.



rossa
26-12-2010, 11:46
Sprawa dotyczy dodatku do Joomla DjCatalog2. Pobrałem najnowszą wersję z dodatkowymi modami zaistalowałem na swojej Joomli i w podsumowaniu pojawia się następujący komunikat:

Design-Joomla DJ Catalog Komponent Installed

Moduł Klient mod_djcategories Site Installed

mod_djcatproducers Site Installed

mod_djfrontpage Site Installed

Dodatek Grupa Djcatalog Search Installed

Pagebreak Djcatalog Installed

Addthis Djcatalog Installed

Joomfish - Content Elements JoomFish! Content elements has not been installed, because JoomFish! component was not found. You can move them manually from /administrator/components/com_djcatalog/3dp_ext/joomfish folder Not installed

Chodzi mi o ostatnią linijkę na postawie, której sądzę, że jest coś nie tak. Może ktoś wie o co chodzi i jak rozwiązać ten problem?

Kolejna prawa ma się tak, że opublikowałem 3 moduły będące w JdCatalog i opublikowałem je na stronie głównej: www.autoas.vot.pl (http://www.autoas.vot.pl) aktualnie są prawie na samej górze i jedynie jeden z nich wyświetla się poprawnie pozostałe 2 nie. Zamiast jednego z nich pojawia się:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/autoas.vot.pl/public_html/modules/mod_djcategories/helper.php on line 110

Nie wiem w czym może leżeć przyczyna. Może ktoś spotkał się już z takim problemem i zechce podzielić się jak sobie z tym poradzić.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

stone
26-12-2010, 18:37
Pierwszy błąd wynika z baraku zainstalowanego joomfisha (przynajmniej tak twierdzi instalator)

co drugie problemu błąd ten oznacza, że funkcja foreach ma błędny argument, najczęściej znaczy to że ze brak jest wyników, czyli np moduł nie ma czego wyświetlać, i od tego zacznij diagnostykę.