PDA

Zobacz pełną wersję : AddThis Social Bookmark Button - jak go wyłączyć.



rossa
26-12-2010, 23:14
Ponieważ nigdzie na forum nie znalazłem info odnośnie mojego problemu postanowiłem napisać tutaj.

W niektórych artykułach na mojej (nie wszystkich) pojawia się button o nazwie: AddThis Social Bookmark Button po najechaniu na niego wyskakuje okno z konkami typu: Facebook, Google, Ulubione itd. W żaden sposób nie wiem gdzie go wyłączyć. Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie będę wdzięczny.

Pozdrawiam

R&R

Bazyl
26-12-2010, 23:42
Spóźniłeś się!
To w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem, a na forum są znane odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wiesz ile jest szablonów i modułów?
Link do strony?

souacz
27-12-2010, 21:17
Proponuję przeszukać pluginy, gdziesik on tam jest...

realismus
13-11-2013, 12:16
Witam. Po aktualizacji strony do Joomla 3.2 mam problem z wtyczką addthis. Tworząc stronę padre.info.pl oraz legendypolskie.com.pl kod ze strony addthis wkleilem do index.php. Wszystko ładnie się udostępniało na FB dopóty, dopóki zaktualizowałem na tych stronach Joomle. Od tej pory udostępniając posty ze strony na FB poprzez tę wtyczkę pokazuje się sam link bez tekstu początkowego danego artykułu oraz bez obrazka. Co ciekawe zmieniając szablon na inny ten plugin addthis cały czas się pojawia. Próbowałem zainstalować czysty gantry niestety nic to nie dało. Tak jak by nie usunęło w ogóle starej templatki. Podobnie nie mogę po aktualizacji znaleźć nigdzie tego kodu addthis. Próbowałem również dać nowy plugin do FB nic to nie dawało. Wklejając link ze strony na FB problem jest taki sam. Problem również pojawia się gdy chcę dodać link na wykop.pl. Wywala komunikat że nie można dodać w tym momencie tego typu linków. Proszę o pomoc!! Bo już się męczę kilka tygodni z tym. Czy pomoże w tym uzyskanie strony z kopii strony?