PDA

Zobacz pełną wersję : com_josdirectory_RC1_PL



jarecki
02-10-2006, 22:23
Witam
Chcialbym zainstalowac komponent com_josdirectory_RC1_PL jednak przy instalacji wyrzuca mi blad. Skutkuje to tym iz nie mozna dodac fotek, ani przegladac pozniej katalogow od strony usera. Posiadam najnowsza wersje joomla. Oto blad


Corrected category menu link... OK

Warning: mkdir(img_pictures): File exists in /home/wiecz/public_html/wieczernik/administrator/components/com_josdirectory/install.josdirectory.php on line 57

Warning: mkdir(img_thumbnails): File exists in /home/wiecz/public_html/wieczernik/administrator/components/com_josdirectory/install.josdirectory.php on line 58
Created image and thumbnail dir... OK

Installation finished.

Prosze podpowiedzcie co zrobic zeby to dzialalo wlasciwie??
Dzieki

PS> chyba ze znacie i polecacie jakis lepszy katalog produktow?

Dylek
02-10-2006, 22:31
Lepszy? NIe wiem czy lepszy - ale VirtueMart mozesz ustawic w tryb katalogu. Poza tym zalezy co chcesz uzyskac, bo jaksie uprzesz to i galerie mozesz przystosowac do tego, zeby byla katalogiem produktow

jarecki
02-10-2006, 22:35
wlasnie wiesz probowalem uciec od virtal market...

Nie wiesz skad wynika blad??? chodzi mi o cos bardzo prostego bez zadnych skomplikownaych opcji... jedynie zdjecie, opis, charakterystyka

Sova
02-10-2006, 22:47
To może JosResource :)

jarecki
02-10-2006, 22:59
Sprobowale josresource instalacja poszla gladko, jednak nie moge nigdzie wejsc wyskakuje blad



Parse error: syntax error, unexpected '<' in /administrator/components/com_josresource/class.josresource.php on line 2

upss chyba gdzies w ustawieniach strony jest babol.... hmmm nie wiem za bardzo gdzie szukac, bo inne komponenty chodza bez zarzutow...

zwiastun
03-10-2006, 00:01
Sprawdź, czy przypadkiem nie ma na poczatku pliku dwukrotnie
<?php
<?php
Jeden usuń

jarecki
04-10-2006, 13:32
dziękuje wielkie za pomoc i sugestie. Zrobiłem nakładkę joomla PE gdzie jest dograny komponent josdirectory... zatem wychodzi na to ze problem byl nie z komponentem a jednak z silnikiem...

Ale Panowie dzieki i doceniam bardzo wasza pomoc :-)

pozdrawiam