PDA

Zobacz pełną wersję : Stałe elementy w artykułach



hapol
27-12-2010, 20:50
Tworzę sobie stronę na joomli (w sumie pierwsza w tym systemie) i mam obecnie taki problem.

Mam do dodania powiedzmy 3-4 grupy artykułów (każda grupa po kilkadziesiąt pozycji - w sumie kilkaset artykułów). W każdej grupie jest na końcu artykułu pewien element stały (nazwałem to Legenda, objaśnienie użytych skrótów itp). I chciałem się zapytać w jaki sposób zrobić tak aby nie dodawać ręcznie do każdego artykułu legendy tylko stworzyć gdzieś szablony i tylko dołączać je do każdego artykułu (w zależności od tego, która grupa produktów, taka legenda).
Jak to wykonać?

Jeżeli jest już gdzieś taki problem opisany to nie umiałem go znaleźć poprzez wyszukiwanie czy google (kwestia jak został opisany).

tlewap
27-12-2010, 20:59
Myśle że przydatny tu będzie http://extensions.joomla.org/extensions/edition/replace/4336 lub jakiś inny plugin zmieniający ustalone hasło na zadeklarowaną treść.

Dylek
27-12-2010, 22:47
Albo modul z odpowiednia zawartoscia wlaczany w okreslonych pozycjach menu (czyli kategoriach artykulow).

hapol
27-12-2010, 23:04
Myśle że przydatny tu będzie http://extensions.joomla.org/extensions/edition/replace/4336 lub jakiś inny plugin zmieniający ustalone hasło na zadeklarowaną treść.
Dzięki :)
Idealnie spełnia moje potrzeby na chwilę obecną :) Czegoś takiego szukałem.

Dylek, dzięki za pomoc. Jednak rozwiązanie poprzez ReReplacera wydaje mi się o wiele łatwiejsze :)
Jednak dobrze wiedzieć, że są różne metody :)

Temat chyba do zamknięcia bo już otrzymałem to co chciałem :)

PeFik
27-12-2010, 23:10
osobiscie uzył bym dodatku Add Article Footer, ktory dodaje dowolna stopke.


jak napisal jego autor:
I wrote the plugin as the only way I found of doing this otherwise is to use Rereplacer - an excellent plugin, but overkill for my needs and wouldn't distinguish between a logged in user and guest.

hapol
27-12-2010, 23:37
osobiscie uzył bym dodatku Add Article Footer, ktory dodaje dowolna stopke.


jak napisal jego autor:
I wrote the plugin as the only way I found of doing this otherwise is to use Rereplacer - an excellent plugin, but overkill for my needs and wouldn't distinguish between a logged in user and guest.

Akurat na tej stronie do której potrzebuje to i tak nie będzie opcji rejestrowania się więc nie jest to potrzebne. Może gdyby nie trzeba było się rejestrować aby ściągnąć ten plugin to bym go sprawdził. A tak jak już ustawiłem sobie na Rerepacerze wszystko to mi się nie chce :)
Może przy okazji innej strony :)
Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest :)