PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja szablonu Flash



andim
27-12-2010, 23:31
Zamykam

larry_krk
28-12-2010, 00:31
Słowa kluczowe, których użyłeś "do Joomli" oraz "są wśród nich". Jeśli wszystko się zgadza, to nie wiem, czemu jeszcze nikt Ci w kilku żołnierskich słowach nie wytłumaczył, że przygoda z Joomla zaczyna się >>TU<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Nowicjusze)
Jeśli są to po prostu "szablony flash", wówczas cóż ... nie wróżę powodzenia :(
Pozdrawiam serdecznie.

pyziak
28-12-2010, 12:11
Jeżeli jest to szablon do Joomla 1.5 to nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej względem jego instalacji. Należało by podać link do tego szablonu, i mam nadzieje że jesteś świadomy co do legalności szablonów, które znalazłeś w sieci.

andim
01-01-2011, 10:48
zamykam

palyga007
01-01-2011, 11:15
Dużo słów mało treści..
A podałeś chociaż przykład jakiegokolwiek z szablonów które sciągnąłeś? Nagadasz się, nagadasz a i tak guzik z tej Twojej wypowiedzi wynika.

alex51
01-01-2011, 13:15
(...) i nie wiem czy sytem administracji serwisów internetowych "Joomla" akceptuje do budowy swoich serwisów szablony w formacie Flash
Całych szablonów wykonanych w technologii flash nie da się zainstalować, elementy flash, np. bannery reklamowe - owszem.

ale szablony te znalazłem na oficjalnej stronie Joomla w dziale darmowe szablony joomlaProsimy o adres tej "oficjalnej" strony Joomla, oferującej szablony flash dla Joomla! i przykłady tych szablonów.

a to że pytałem o to na stronie forum tego systemu to chyba forum to od tego jest. (...) Forum jest od rozwiązywania problemów wykraczających poza podstawy obsługi Joomla! które są w szczegółach opisane na wiki.joomla.pl.

Robster
01-01-2011, 13:26
... a to że pytałem o to na stronie forum tego systemu to chyba forum to od tego jest. Równie dobrze mogłoby ono nie istnieć, bo po co pytać o cokolwiek skoro wszystkiego można się dowiedzieć samemu czytając podstawy.

Już wiadomo, że regulaminu nie przeczytałeś.

A co "dowiadywania się". Niczego nie musisz się uczyć, ale musisz wtedy brać pod uwagę, że w każdej dziedzinie życia będziesz dymany na prawo i lewo. Głupimi ludźmi łatwo sterować, ale pewnie nie raz to słyszałeś w szkole, tyle że wniosków nie wyciągnąłeś.

@larry_krk dał Ci konkretną odpowiedź, biorąc pod uwagę treść Twojego pierwszego posta (zresztą w drugim też nic konkretnego nie ma).
Chcesz otrzymywać konkretne wskazówki, to zadawaj konkretne pytania i przeczytaj regulamin, by dowiedzieć sie po co jest to forum, po co jesteśmy my i co tutaj robią "zieloni".

Pozdrawiam


----------
Hej @alex51, cześć @palyga007 :D

andim
01-01-2011, 19:50
zamykam

zwiastun
01-01-2011, 21:38
Nikt raczej nie odbiera Twoich wpisów jako "obrażających" - co najwyżej irytujące, bo nie podałeś żadnych konkretów, a pozwoliłeś sobie na pouczenia. Chcesz "załatwić" sprawę do końca, to:
a) podaj te "oficjalną" stronę Joomla, na której znalazłeś szablony flash dla Joomla albo po prostu napisz, że myślałeś, iż to "strona oficjalna"
b) podaj adres - przykład takiego szablonu.
Inaczej - pozostanie wrażenie niesmaku.

larry_krk
01-01-2011, 23:18
@andim ... wiki nikt nie pisał, żeby jakiś larry z Krakowa mógł Cię wkurzać a forum, tylko po to, żeby nie odpowiadać 5 razy w ciągu dnia na te same pytania.
Gdybym Ci napisał "krok po kroku" jak zainstalować szablon (zakładając, że ten szablon Joomla), następne Twoje pytanie brzmiałoby prawdopodobnie "jak usunąć napis Welcome to the front page na stronie"
----------
Jeśli się upierasz, to proszę: szablony instaluje się na zapleczu używając (chociaż może to być zaskakujące) instalatora. Następnie należy go ustawić jako domyślny w zakładce szablony, lub przypisać do konkretnych pozycji menu. Jeśli to nie jest szablon napisany dla Joomla, po raz czwarty w tym wątku napiszę: nie jest to możliwe.
----------
Szczęśliwego nowego wszystkim bez wyjątku (ninja również - też jestem ninja)

andim
02-01-2011, 15:56
Panowie, ja w sprawie tych szablonów flash do cms joomla, chciałem podać stronkę na której je znalazłem ale na chwilę obecną na szybkiego nie udało mi się jej w gąszczu internetu odnaleźć, ale obiecuję że wkrótce podam, na razie podaję nazwy tych szablonów): flashmo 018 dark.zip, flashmo 019 cloud.zip, flashmo 057 carousel xml.zip, flashmo 155 book.zip. zapewniam że w tytule strony
pisało free templates joomla, a nawet jakby nie były free to ja nie chcę ich wykorzystać do żadnej strony, tylko ja się po prostu na razie uczę joomli na serwerze lokalnym i ściągm wszystkie szablony, moduły i dodatki w celach szkoleniowych, aby w przyszłości postawić sobie fajną profesjonalną stronkę, a może sam napiszę swój szablon, stąd tyle pytań z mojej strony, ale jak nie chcecie odpowiadać na moje pytania w sposób prosty i żeczowy to nic, może sam się wszystkiego nauczę z GOOGLE (podobno nie boli) a do was na forum tylko w ostateczności. A szablony joomla wiem jak się instaluje tylko akurat te nie chciały zadziałać dlatego pytałem. Ostatnio miałem problem z instalacją spolszczenia do modułu com_alpharegistration ale sam sobie poradziłem i już mam pl. (he) dziękuję że odpisujecie na moje, może trochę odważne uwagi do waszych odpowiedzi ale naprawdę dla mnie nic z nich nie wynika, jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, Andrzej M.

zwiastun
02-01-2011, 16:06
Wynika, tylko nie umiesz albo nie chcesz doczytać.
1. Nie istnieją szablony stworzone w technologii flash dla Joomla. I ktos Ci to tutaj napisał.
2. Oficjalna strona Joomla jest tylko jedna - pod adresem www.joomla.org. Zatem nie znalazłeś tego czy tych szablonów na oficjalnej stronie Joomla!
3. Ponadto wynika również, że jeśli chcesz uzyskać poradę, to ją uzyskasz, pod warunkiem, że:
a) opiszesz swój problem wystarczająco
b) dostarczysz niezbędnych informacji (co trzeba było w tym przypadku, już napisałem)
c) nie będziesz pytać o rzeczy z zakresu podstaw (choć tu oceny, co podstawowe, mogą być różne)
d) darujesz sobie niepotrzebne uwagi pod adresem odpowiadających - gdy ktoś odpowiada, to po to, by Ci dostarczyć jakiejś informacji, trzeba je tylko doczytać, a nie szukać powodów do niezadowolenia.
Nie musisz korzystać z forum "w ostateczności" - możesz w każdym momencie, gdy masz rzeczywisty problem.

palyga007
02-01-2011, 17:45
Na 99% podane przez Ciebie szablony nie są szablonami dla strony tworzonej w Joomla!.
flashmo 155 book.zip. ten nie jest na pewno. Odszukałem go w sieci pobrałem i to zwykły szablon Flash. Pochodzi ze strony http://www.flashmo.com/preview/flashmo_155_book
I co prawda znajduje się tam też dział szablonów dla J! ale:
1. Na pewno nie są to darmowe szablony
2. Na pewno nie są to szablony stworzone w technologii Flash.