PDA

Zobacz pełną wersję : Brak daty w artykułach w kategorii



gargamelJoomla
29-12-2010, 12:48
Witam
Nie mam daty stworzenia artykułów w kategorii. Na zapleczu w opcjach "artykuły wszystkie/preferencje" zaznaczam takie opcje: "Nazwa autora", "Data i czas stworzenia". Wtedy pokazuje mi się w artykułach w kategorii kolumna z nazwą autora, a brak kolumny z datą stworzenia artykułu. Przy pojedyńczych artykułach pokazuje się zarówno data stworzenia artykułu oraz jego autor.

ekumi
29-12-2010, 13:08
Może w ustawieniach menu, które kieruje do artykułów w kategorii ustaw pokazywanie daty utworzenia.

gargamelJoomla
30-12-2010, 12:57
Dzięki. Działa.

Teraz mam podobny problem. Tylko, że w menu jest link do sekcji i nie da się tego zrobić jak poprzednio.

---------- Post dodany 30-12-2010 o 12:57 ---------- Poprzedni post był 29-12-2010 o 13:54 ----------

Poradziłem sobie z tym w inny sposób. W miejscu gdzie jest warunek wyświetlania daty zmieniłem go na swój w zależności od tego, która strona jest przetwarzana.

kuba_ziol
27-01-2011, 14:32
Mam pytanie ;)
Nie chce by wyświetlała mi się nad artykułem data (np. Posted: czwartek, 27 stycznia 2011 14:26).
W Artykuły- Artykuły Wszystkie - Preferencje: ustawiam globalną konfigurację by nie wyświetlał daty.
W artykule zaznaczam ustawienia globalne.

Jeśli wejdę w kategorie czy sekcje to wszystko jest OK, data pojawia się jednak w artykułach strony głównej. Czy do Home Page jest jakaś konfiguracja taka jak do Menu?
Bo z tego to co wiem to Joomla ma takie priorytety, że najpierw ust. w artykule potem w menu, a na końcu globalne.

ekumi
27-01-2011, 15:31
Wejdź w ustawienia elementu menu odpowiedzialnego za stronę główną i tam ustaw by nie wyświetlała się data.