PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja Jcomments z Community Builder



falco91
29-12-2010, 16:06
Witam,
Jak w temacie, od godziny szukam informacji na ten temat i nigdzie nie ma wytłumaczone tak, żeby mógł to zrozumieć przeciętny użytkownik joomli. Bardzo proszę mi powiedzieć, jak mam zrobić, żeby po Nazwa użytkownika, który doda komentarz była odnośnikiem do profilu.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

alex51
29-12-2010, 19:21
Prędzej po avatarze, bo kliknięcie w avatar widoczny w komentarzu przenosi do profilu użytkownika.
Po stronie zaplecza wejść w Komponenty-->Jcomments-->Ustawienia-->Ogólne-->Inne-->Włącz Dodatki (pluginy) wybrać Tak. Dodatkowe pluginy rozszerzają możliwości Jcomments. Na przykład, za pomocą plug-inu "JComments - Avatars" można dodać używać w komentarzach avatarów z Communitybuilder.
W dodatku JComments - Avatar w ustawieniach wybrać źródło avataru - Avatar Source: CommunityBuilder i nieco poniżej w Link to profile zaznaczyć Tak.

falco91
30-12-2010, 02:15
Bardzo dziękuje za pomoc, zrobiłem wszystko co Pan napisał i dalej się nie wyświetla.

Mam wersję JComments 2.2.0.2 [12/09/2010] i ściągnąłem dodatek z JComments Avatars 3.1 for Joomla 1.5.x (http://www.joomlatune.com/downloads/jcomments/plg_jcomments_avatar_j15_v3.1.zip)

Pozdrawiam

edit.

Już wiem jaka jest przyczyna. W ustawieniach jcomments, w zakładce Prawa trzeba zaznaczyć : Pokazuj Gravatar.

pozdr