PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent lub Moduł - Poszukuję, B.potrzebne



bogdanos
29-12-2010, 17:31
Witam,
poszukuję jakiegoś dodatku, który pod każdym menu, wyświetli pod menu, taki może byc po najechaniu albo po kliknięciu albo po przejściu na jakąś stronę,
druga sprawa to
dodatek jakiś do reklam, taki uniwersalny, że mogę w nim każdą reklamę, z pliki SWF, z pliki PHP, itd.
Bardzo dziękuję z góry!!

PeFik
29-12-2010, 23:42
1) rozwijane menu ? a szukałeś na extensions.joomla.org + opisałem je w książce (stopka)
2) dodatek czy moduł ? bo są i takie i takie. Jeśli dodatek to np. MultiAds

bogdanos
30-12-2010, 02:04
szukałem na extensions.joomla.org, znalazłem jeden taki komponent który ma tworzyć automatycznie podkategorie, ale nie ma go nigdzie w panelu admina, ani sam automatycznie ich nie robi, więc jak znasz jakiś dodatek, który pozwala na rozwijanych podkategorii do sekcji w głównym menu, to daj linka, a co do książki, to nie jest mi potrzebna, chyba, że jest gdzieś darmowa publikacja całej książki,
a co do reklam to skorzystam z MultiAds, Dzięki

PeFik
30-12-2010, 09:20
chyba, że jest gdzieś darmowa publikacja całej książki,
żartujesz !? czy jesteś skąpy

Robster
30-12-2010, 09:31
a co do książki, to nie jest mi potrzebna

Po Twoich dotychczasowych pytaniach na forum można sądzić inaczej.

bogdanos
30-12-2010, 16:06
no chyba żartujecie, mam kupić ksiażkę dla jednej czy dwóch spraw??
ja tylko proszę o jeden dodatek do joomla, który stworzy mi podkategorię w głównym menu, tak jak na chip.pl na przykład,
nie musi być rozsuwane, już to nie ważne, byle podkategorie pokazywały się w głównym menu, tak jak na przykład, na chip.pl i to wszystko,
zapewne Wy dłużej siedzicie w joomla, (nawet na pewno), to myślałem, że polecicie coś co na 100% działa, albo co Wy mieliście

morphic
18-01-2011, 14:15
Co do ksiązki, do chociażby jako docenienie pracy Pafika. Ja książkę kupiłem wyłącznie dla jednej rzeczy, a jak się później okazało paręnaście innych również się przydało.

Co do menu to można to zrobić na standardowym menu dostępnym w Joomli. Mianowicie tworzysz/modyfikujesz szablon tak, aby pod menu był jeszcze jeden moduł tej samej szerokości. Tworzysz/dodajesz pozycję do menu głównego, a następnie tworzysz drugie menu i zaznaczasz mu wyświetlanie w niższym module. Następnie zaznaczasz, że ma być aktywne jedynie dla danej pozycji głównego menu. Ot cała logika.