PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z vertical menu



QbC
29-12-2010, 18:13
Witam, mam problem z vertical menu, szablon zrobiony w programie artisteer, normalnie vertical menu powinno sie wlaczyc po wpisaniu art-vmenu, owszem wlacza sie tylko ma inny styl niz ten zrobiony w programie artisteer, nie ma tla i inaczej sie podwietlaja przyciski, do tego najwazniejszy problem nie wyswietla sie tytul owego vertical menu, podczas gdy w ustawieniach mam ciagle zeby byl widoczny na stronie....... prosze o pomoc bo przewalilem pol internetu i nic nie znalazlem konkretnego a to juz kolejny dzien walki z tym vertical menu i juz koncza mi sie pomysly........

alex51
29-12-2010, 19:01
Sugeruję najpierw poszukać rozwiązania swojego problemu na forum Artisteera.

QbC
29-12-2010, 19:22
tylko nie wiem czy to wina artisteera, do tego jasnym jest ze przewalilem caly internet czyli takze forum artisteera wlasnie, nie ide na latwizne ale gdy cos stwarza taki problem okolo tygodnia blokujac budowe strony to faktycznie mozna sie zdenerwowac, napisalem tutaj bo wiadomym jest ze pewnie spora czesc uzytkownikow joomla tworzy wlasnie template w programie artisteer jednak powtorze ze nie mam pewnosci ze to wina artiseera, moze gdzies w joomla to mozna ustawic........