PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem instalacja



kakobeki
03-10-2006, 14:04
Na stronie głównej pokazuja sie takie komunikaty
adres strony www.informa.mega.com.pl (http://www.informa.mega.com.pl)

Błagam o pomc co mam zrobić aby działało!!!!!!!!!!

19 queries executed
1SELECT folder, element, published, params FROM jos_mambots WHERE published >= 1 AND access <= 0 AND folder = 'system' ORDER BY ordering2SELECT id, link FROM jos_menu WHERE menutype = 'mainmenu' AND published = 1 ORDER BY parent, orderingLIMIT 0, 13SELECT template FROM jos_templates_menu WHERE client_id = 0 AND ( menuid = 0 OR menuid = 1 ) ORDER BY menuid DESCLIMIT 0, 1

zwiastun
03-10-2006, 17:43
Biedaczysko.
Po co grzebiesz w konfiguracji, zanim poznasz, o co chodzi.
Ikona Pomoc w oknie konfiguracji. Tam jest odpowiedź. Nie odpowiadam wprost, choć byłoby to latwiejsze, bo
- bodaj ze dwa-trzy dni temu ktoś zadawał podobne pytanie
- takich pytań osoby, któe nie poczytały, co powinny mogą zadawać dziesiątki. Odpowiedzi na nie są udzielone w systemie pomocy!

kakobeki
03-10-2006, 18:10
Jest tak ze ikonki pomoc mi nei dzialaja
tak damo jak nie dzialaja komponenty

myslalam ze forum jest po to by pomoc
a nie prawić morały

moze ktos sie zlituje i powie co mam zrobic!!!!\

chce dodac ze wgralam joomle jeszcze raz po
bez pliku configuration

kakobeki
03-10-2006, 18:18
jeszcze raaz przejrzałam forum ale tam nie zadnej odpowiedzi na moje pytanie

zwiastun
04-10-2006, 04:37
Najpierw "krótka piłka": Wpisz w szukajkę queries executed
Dostaniesz 4 rezultaty wyszukiwania. W jednym z wątków jest odpowiedź na Twoje pytanie!
Napisałem Ci: "bodaj ze dwa-trzy dni temu ktoś zadawał podobne pytanie"
Nie chrzań zatem, żeś przejrzał forum i nie ma żadnej odpowiedzi!

I "piłka dłuższa":
Nie pogniewaj się, ale wchodzisz drugi raz na forum i:
a) pokazujesz, że masz nas wszystkich gdzieś!
b) pyskujesz!
c) biadolisz!

ad a)
Pisać czy czytać nie umiesz? Uważasz, że mamy obowiązek rozszyfrowywać Twoje blebleble?:

Jest tak ze ikonki pomoc mi nei dzialaja
tak damo jak nie dzialaja komponenty
ad b)
Owszem. Forum jest po to, by pomóc.
Ale nie po to, żeby zastępować to, co jest w systemie pomocy!
Nie działają Ci ikonki?
Nie działają Ci komponenty?
A w ogóle to coś Ci działa?
Niemniej, skoro Ci nie działają Ikonki Pomoc w Twoim komputerze, to:

- prawie przy każdej opcji w konfiguracji jest pomoc kontekstowa, wystarczyło przejrzeć i przeczytać, co pisze przy opcji: tryb diagnostyczny
- na tym forum na górze jest menu, a w nim pozycja POMOC. Prowadzi do serwera pomocy, na którym są umieszczone WSZYSTKIE ekrany pomocy!
Tylko Ty pewno nie wiesz, co to takiego.
http://www.joomla.pl/pomoc/content/view/126/26/1/1/
ad c)

Błagam o pomc co mam zrobić aby działało!!!!!!!!!!
moze ktos sie zlituje i powie co mam zrobic!!!!\

My tu nie od litowania się i pouczania. Tylko, niestety, czasem przychodzą tacy jak TY, którzy uważają, że im się należy, bo się im należy.

Przede wszystkim, to należy poznać to, za co się zabierasz. Poczytać, pooglądać, potestować.
Nie po to dostałeś OD NAS do dyspozycji kilkaset stron materiałów PO POLSKU, żeby sobie leżały!
I nie jesteś ani pierwszy, ani ostatni, któremu za pierwszym czy drugim razem nie działa, tak jak powinno. Nie dlatego, że program jest zły, tylko dlatego, że ten, co się nim posługuje, nie posługuje się nim, jak trzeba.
Tryb diagnostyczny jest standardowo WYŁĄCZONY. Po coś go włączył, jak nie wiedziałeś do czego służy?

I przyjmij ten elaborat jako POMOC, a nie prawienie morałów! Bo nie sądzisz chyba, że siedzę 15 czy 20 minut, by się poznęcać nad biedaczyskiem, o którym wiem tylko tyle, że się nazwało "kakobeki"