PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wyswietlaniem sie modulow Joomla 1.5.22



Oscypek
29-12-2010, 20:17
Witam,

Z gory jestem wdzieczna za udzielona mi jakakolwiek pomoc.

Wszystko dzialalo fajnie do momentu wgrania kilku modolow, ktore spowodowal/y ze kolejne moduly dodane do jakiejkolwiek pozycji sie nie wyswietlaja na stronie bo na stronie admina wszystko dziala bez zarzutu. Albo moje jQuery cos miesza, ktore stowrzylam jako modol.

Pytanie brzmi:
Czy jakaś inna mozliwosc sprawdzenia gdzie wystepuje blad niz usuniecie wszystkich i sprawdzanie po koleju przez instalacje ktory to jest?
A moze to cos innego...

Pozdr.
Oscypek

zwiastun
29-12-2010, 20:37
Wydajniejszy algorytm. Wyłączasz połowę. Zadziała to błędny jest wśród pozostałych. Więc z tych pozostałych pozostawiasz połowę. I do skutku.

Oscypek
29-12-2010, 21:37
wyrzucilam wszystkie dodane moduly uzywajac FTP no i dalej sie nie pokazuja te standardowe. Nawet nie dzialaja przy zmianie tampletki bo myslalam ze moze cos w szablonie ktory wykonalam sama skisilam. No ale nie. To musi byc cos glebiej.

Wie ktos jak to sprawdzic???

---------- Post dodany o 20:37 ---------- Poprzedni post był o 20:26 ----------

blad byl w htaccess.txt

zwiastun
29-12-2010, 22:02
w htaccess.txt? Ten plik nic nie robi, nie ma na nic wpływu! To wzorcowy plik .htaccess

Oscypek
29-12-2010, 23:22
ok... dokładniej co zrobiłam... przypomniało mi się że bawiłam sie z zabezpieczeniami przed istalacją modułów i jako że nie mogłam znaleść nic po prostu z pakietu skopiowałam i nadpisałam ten plik htaccess.txt i .htcaccess.

Moduły zaczęły działąć oprócz niektórych a dokładniej tych w których występowały rozszerzenia zdjęć .JPG a nie .jpg a więc zmieniłam rozszerzenia i wszystko gra.

Ekspertem nie jestem przyznaje się bez bicia ale problem się rozwiązał.

Jeszcze raz dziekuje za okazaną mi pomoc.
Pozdr.
Oscypek