PDA

Zobacz pełną wersję : Intro z wybieraniem strony - jakie narzedzia?



ded
29-12-2010, 20:28
Potrzebuje zrobic nastepujace intro: 4 obrazki ulozone jak kafelki wokol okraglego logo w srodku. Po najechaniu myszka obrazek zmienia sie z czarnobialego na kolorowy. Po kliknieciu kazdy przekierowuje mnie na inna podstrone w serwisie.

Gdyby byly 4 kwadratowe obrazki to porzdzilbym sobie wstawiajac zwykla grafike i uzywajac funkji onmouse... ale srodkowe logo nachodzi na wszystkie cztery wiec pewnie najlatwiej bedzie to zrealizowac we flashu.

Podpowiedzcie jakies narzedzia, ktorymi latwo to wykonam. Moga byc komercyjne. Zalezy mi na szybkim efekcie. Na nauke podstaw i wykonanie chcialbym poswiecic nie wiecej niz 10h.

Dylek
29-12-2010, 21:56
1. Jaki ma to zwiazek z joomla? Dajesz index.html z tym wyborem i linkujesz juz dalej gdzie Ci pasuje.
2. Chcesz szybko - to zlec to komus. Fachowiec Ci to zrobi raz dwa i bedzie profesjonalnie. Uczyc sie bedziesz jak bedziesz mial czas :)

ded
30-12-2010, 08:27
Stronka jest w joomla ale nie o zwiazek tu chodzi. To, ze moge komus zlecic to wiem, ale pytanie bylo inne. Jak znasz konkretny program to prosze o nazwe.

zwiastun
30-12-2010, 13:12
Jaki program? Do czego? @Dylek Ci napisał pod nr 1!