PDA

Zobacz pełną wersję : umieszczenie artykułów dostepnych dla zarejestrowanych na frontapge a nie dostepnych



martynek
29-12-2010, 23:46
witam,
mam następujący problem:
chce umieścić na frontpage artykuły dostępne tylko dla zarejestrowanych, tak aby niezalogowani ich nie widzieli.
Niestety nawet po określeniu w parametrach artykułu dostępu DLA ZAREJESTROWANYCH, przypisanie artykułu do sekcji i kategorii dostępnej dla zarejestrowanych, artykuł pojawia sie na frontapge i jest widoczny dla wszystkich. :(

Zrobiłem wobec tego następujący wymyk:
zaraz po tytule wstawiłem przycisk więcej i rzeczywiście, po restarcie strony pojawia sie tytuł artykuły i pod nim napis w miejsce więcej, napis zaloguj sie aby zobaczyć.
W pierwszej chwili pełnia szczęścia. Ale w drugiej, po kliknięciu na ten link (zaloguj się aby zobaczyć) przerzuca mnie na następujący link: http://domena/index.php/component/user/?task=register
Pojawia się panel/moduł do rejestrowania nowych użytkowników, zamiast logowania. Ponieważ zablokowana jest możliwość rejestrowania się nowych użytkowników, link wysyła mnie w kosmos (bład 403- dostęp zabroniony).
Zresztą gdyby nawet była rejestracja możliwa, chce by użytkownik niezalogowany był przesłany do okienka/modułu logowania.

Trochę przydługi opis, ale mam nadzieję, zrozumiały. W razie potrzeby podam link do strony.
Jakieś sugestie? Pomoc? Rozwiązanie w sprawie jak w temacie