PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek Vottaly jako moduł



g3tup
31-12-2010, 12:18
Witajcie!

Proszę o pomoc, przepytałem wujka google na 4 strony i nie udało mi się znaleźć nic co byłoby dla mnie przydatne.

Chce umieścić w artykule a którym będą pojawiały się wiersze, przy każdym z nich odpowiedzialny za ocenianie, nazywa się on vottaly i w chwili obecnej możliwe jest przy jego pomocy ocenianie jedynie całego artykułu. Mój pomysł póki co jest taki żeby przerobić/zmienić/ wrzucic dodatek do modułu i ten moduł umieścić w odpowiednich miejscach w artykule przy pomocy dodatku Modules Anywhere. Nie wiem tylko jak stworzyć moduł z dodatku, pomożecie? Dzięki;)

PeFik
31-12-2010, 13:42
a przecież są inne dodatki do oceniania, czyż nie. jeden z nich umożliwia ocenianie różnych treści w ramach jednego artykułu.

1) extensions.joomla.org
2) Category: Ratings & Reviews (http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/ratings-a-reviews)
3) i szukasz.... a co, masz czas.



p.s.
Extra Vote :up:

danieladrianka
31-12-2010, 14:03
lub JLVotes - po konfiguracji i dobraniu szablonu może być bardzo przydatny, dodatkowo posiada osobny moduł wyświetlający top głosowań
zajrzyj w link w podpisie ;)

g3tup
06-01-2011, 13:13
Dzięki za odpowiedzi!

Zainstalowałem Extra Vote i próbuję umieścić go w środku artykułu, niestety nie działają sposoby podane w dokumentacji czyli {mainvote} i {extravote #} (gdzie # to liczba). Czy ten dodatek wymaga jakiegoś szczególnego szablonu? Albo jakichś innych dodatków?

g3tup
19-01-2011, 23:16
Może jednak ktoś mógłby mi pomóc?<prosi>