PDA

Zobacz pełną wersję : kolejność artykułów w sekcji



sawek
31-12-2010, 14:42
mam problem z ustawieniem kolejności w sekcji.mam założonych kilka sekcji.w każdej sekcji mam kilka kategori.napisałem kilka artykułów,każdy artykuł przypisałem do jednej sekcji i do różnych kategori,jeden artykuł do jednej kategorii.kategorie mam posortowane w/g ustalonej kolejności,kategorie artykułów też są posortowane.natomiast na stronie wciskając w menu daną sekcje wyskakują kategorie w/g mojego ustawienia natomiast artykuły pokazują sie w/g niezrozumiałej kolejności.w jaki sposób można to zmienić.proszę o pomoc

seba.adm
31-12-2010, 16:36
Witam

Myślę że to pomoże: >>Błąd w wydaniu Joomla! 1.5.22<< (http://www.trzepizur.pl/blog/1-joomla/97-bd-w-wydaniu-joomla-1522.html) Zakładam oczywiście że z tej wersji Joomla! korzystasz. Najlepszego w Nowym Roku :)

adbacz
02-01-2011, 16:10
@Sawek - Chodzi Ci o PA? Bo ja mam tak samo w Panelu, mam kilka kategorii i kilka sekcji. Wszystko sie sortuje idealnie, lecz artykuły w danej kategorii sortują się byle jak, bez żadnego porządku. Przeczytałem tą wiadomość na blogu seba.adm, lecz w tym pliku mam tak jak powinno być po zmianie. Nie ma żadnego 'a.ordering', u mnie są puste apostrofy.

sawek
03-01-2011, 15:25
witam znalazłem na forum odpowiedź na mój problem
musisz wejść w menu -wybrać menu(mainmenu)
wybrać pozycje menu-przegląd artykuły w sekcji
wybierz parametry rozszerzone
należy zmienić -uporządkuj artykuły oraz kategorie zmień na kolejność
u mnie pomogło