PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie Joomla! 1.6



wojtek01
01-01-2011, 20:43
Witam! Na stronie głównej widnieje napis, że trwają prace nad tłumaczeniem. Chciałbym się dowiedzieć, czy można już skądś ściągnąć te niedokończone tłumaczenie?

Dziękuję i pozdrawiam.

PeFik
01-01-2011, 20:48
a co masz juz klienta na nowego "autorskiego" CMS, hmm? trzeba było brać udział w tłumaczeniu.

wojtek01
01-01-2011, 20:53
nie mam klienta, nigdy nie ośmieliłbym się handlować czyjąś pracą, tylko ściągnąłem wersję 1.6 i chciałem zobaczyć co zostało jeszcze do tłumaczenia. Pozdrawiam.

Jeżeli możesz poinformować na kiedy będzie planowane udostępnienie całości to napisz.

zwiastun
01-01-2011, 21:31
Będzie dostępne, gdy będzie gotowe. I raczej nie w dniu oficjalnego wydania wersji stabilnej. Nic innego napisać na ten temat nie można.

eryk
13-01-2011, 01:04
Nie zaglądałem na forum latami :) - a chcę dołączyć do zespołu tłumaczy. Jak to zrobić?

zwiastun
13-01-2011, 02:34
@Eryku! Zapewne z miłą chęcią wszyscy zobaczymy Cię w zespole, zwłaszcza, że masz za sobą sporo lat z Joomla!. Wszystkie siły są potrzebne i mogą być przydatne.
Chętnych zapraszam do prac w zespole w momencie, gdy mam przekonanie, że będą w nim użyteczni. A przekonanie zdobywam na podstawie dotychczasowej aktywności przekładowej - przetłumaczonych rozszerzeń czy materiałów instruktażowych.

eryk
13-01-2011, 09:50
Przyjąłem do wiadomości. No to roboty! Bo trochę przede mną! :)

Bazyl
13-01-2011, 11:22
Witaj, @eryku,

Zapraszam choćby tu: http://www.wiki.joomla.pl/index.php/Co_nowego_w_Joomla_1.6

faldemar
30-01-2011, 13:34
a co masz juz klienta na nowego "autorskiego" CMS, hmm? trzeba było brać udział w tłumaczeniu.

Mnie się nie podoba ten tekst, jest chamski... Zniechęca do jakiejkolwiek współpracy. User ma prawo zapytać się "kiedy będzie" i ma prawo do rzeczowej i kulturalnej odpowiedzi.

zwiastun
30-01-2011, 14:44
Tak, czy owak, oceny wypowiedzi pozostaw sobie. Nie dotyczą meritum, nie jesteś tutaj administratorem czy moderatorem, więc Twoją wypowiedź inni mogą oceniać dokładnie tak samo. Odpowiedź uczestnika forum, nawet gdy jest to PeFik, nie jest odpowiedzią oficjalną. Poza wszystkim, nie trzeba zbytniego wysiłku, żeby znaleźć orientacyjną odpowiedź na tego typu pytania.

wojtek01
07-02-2011, 21:36
Poza wszystkim, nie trzeba zbytniego wysiłku, żeby znaleźć orientacyjną odpowiedź na tego typu pytania.Owszem teraz informacja jest widoczna i bardzo czytelna. Jednak w momencie kiedy to pytanie zadawałem były tylko informacje o procentowych postępach w tłumaczeniu skryptu i kulturalnie zapytałem, czy można skądś pobrać to niedokończone spolszczenie.
Pozdrawiam.

martprint
17-02-2011, 18:52
Witam.
Tylko pogratulować i życzyć owocnej pracy.
Jak bym miał większą wiedzę w temacie to chętnie bym pomógł przy tłumaczeniu.
Jedynie mogę polecić się do testów 1.6 już zainstalowane i robi wrażenie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w tłumaczeniu.

jedrus
23-02-2011, 08:06
Też jestem ciekawy jak to będzie wyglądało i nawet znalazłem spolszczenie u Pani Google ale daleki jestem od instalowania. Spolszczenie jest po pierwsze płatne a po drugie już zawiera błędy które ów "biznesmen" obiecuje teraz poprawiać. Im więcej cierpliwości tym mniej późniejszych pytań na forum ;)

PeFik
23-02-2011, 10:29
Żeby było mniej śmiesznie : http://manager.money.pl/hitech/programy/programy,joomla;1;0;15;pl,2472,plik.html
ojoj ...

trzepiz
23-02-2011, 15:27
Żeby było mniej śmiesznie : http://manager.money.pl/hitech/programy/programy,joomla;1;0;15;pl,2472,plik.html
ojoj ...

dlaczego Oj oj .. poza wprowadzaniem ludzi w błąd, ze jest to PL to nie widzę tu problemu.

ppilus
23-02-2011, 16:06
Tylko po co komu jeszcze ta beta skoro od jakiegoś czasu jest stable.

grens
25-02-2011, 14:04
Mnie się nie podoba ten tekst, jest chamski... Zniechęca do jakiejkolwiek współpracy. User ma prawo zapytać się "kiedy będzie" i ma prawo do rzeczowej i kulturalnej odpowiedzi.

User nie ma żadnych praw. Prawa maja administratorzy i moderatorzy. A co do meritum to proszę pokornie czekać na spolszczenie, a nie zabierać głos, jak nie pytają. Wskazane jest ewentualnie posypanie głowy popiołem i ubranie zgrzebnego worka.