PDA

Zobacz pełną wersję : Fromat daty/czasu pod tytułem artykułu



gizzzmo
02-01-2011, 15:44
Witam,

Próbowałem znaleźć rozwiązanie zarówno na tym forum jak i w innych źródłach, jednak nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia jak zmienić format czasu/daty wyświetlany pod tytułem artykułu.

Obecnie wyświetla się to w formacie: "niedziela, 02 stycznia 2011 14:12 | Wpisany przez Administrator", a chciałbym to uprościć do "02/01/2011 | Administrator | Nazwa Kategorii"

Dodam, że jestem początkującym użytkownikiem. Z góry serdecznie dziękuję za wskazówki.

zwiastun
02-01-2011, 15:54
Nadpisywanie szablonów i podmiana formatu
Aktualnie jest to DATE_FORMAT_LC2. A do dyspozycji masz:
DATE_FORMAT_LC=%A, %d %B %Y
DATE_FORMAT_LC1=%A, %d %B %Y
DATE_FORMAT_LC2=%A, %d %B %Y %H:%M
DATE_FORMAT_LC3=%d %B %Y
DATE_FORMAT_LC4=%d.%m.%y

Możesz też zmienić (to prostsze) deklarację klucza w pliku językowym, ale przy ewentualnej aktualizacji pliku językowego stracisz zmiany.
Raczej więc nadpisywanie szablonu (zmodyfikować trzeba domyślny plik widoku artykułu)

gizzzmo
02-01-2011, 21:05
Dzięki wielkie. Mam jeszcze dodatkowe pytanie dotyczące Twojej odpowiedzi - Które pliki szablonu należy nadpisać, gdzie szukać danych do podmiany? Z góry dziękuję.

zwiastun
02-01-2011, 22:07
napisalem który - domyślny plik widoku artykułu. Dopóki ta odpowiedź zdaje Ci się niejasna, znaczy, ze jeszcze nie wiesz, o co chodzi. Materiały o nadpisywaniu szablonem - zobacz na wiki