PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon - mx_joofree3



Smaugh
04-01-2011, 22:14
Witam
Znalazłem fajny szablon (mx_joofree3), który zawiera ruchomy baner. Niestety zanim zdjęcia się pokarzą na nim wyskakuje napis "Designed By Mixwebtemplates". Macie możne jakiś pomysł jak pozbyć się tego napisu?

Pozdrawiam Smaugh

PeFik
04-01-2011, 22:24
"cena" tego że jest darmowy, czy jakbyś robił coś za free chciałbyś także pozostawić swój ślad.
Z technicznego punktu widzenia można prosto usunąć, ale... sugeruje napisać, do twórcy i zapytać u źródła.

Smaugh
04-01-2011, 22:29
No tak.
Logiczne wyjaśnienie :)
Szkoda. Spodobał mi się.
No ale cóż, będzie trzeba poszukać czegoś innego.

daniels23
02-02-2011, 16:30
Witam
Znalazłem fajny szablon (mx_joofree3), który zawiera ruchomy baner. Niestety zanim zdjęcia się pokarzą na nim wyskakuje napis "Designed By Mixwebtemplates". Macie możne jakiś pomysł jak pozbyć się tego napisu?

Pozdrawiam Smaugh

Mam ten sam problem, ja mimo wszystko chce usunąć ten napis ale nie wiem jak, proszę o pomoc!!!

palyga007
02-02-2011, 16:39
Nie sądzę, aby ktoś na forum udzielił Ci tej informacji.

Ze względu na fakt iż szanujemy tutaj pracę zarówno swoją jak i cudzą.

daniels23
02-02-2011, 18:11
Może powiem tak. Z szablonu mx_joomlafree korzystam tylko częściowo, gdyż nie przypomina już oryginału. Zmieniłem wszystkie możliwe kolory, czcionki,układ strony, menu, cały jest pocięty po mojemu, przerobiłem go całkowicie tak aby twórcy nie mieli do mnie żalu. Bez zmian został tylko ten napis DESIGNED BY MIXWEBTEMPL którego nie wiem jak usunąć a szpeci mi on całą stronę. Jeszcze raz proszę o pomoc!!!