PDA

Zobacz pełną wersję : loadposition- niepotrzebne tagi <p> </p> w artykule



vereb
05-01-2011, 11:47
Witam,
przy ładowaniu modułu do artykułu za pomocą {loadposition XXX} edytor dodaje (zgodnie z ustawieniem) <p>{loadposition XXX}</p>. W normalnej treści chcę korzystać ze znaczników <p>, ale gdy w artykule mam tylko wpięty moduł treść wyświetla przed modułem puste tagi <p> </p>. Jak się tego pozbyć?

Poza tym podgląd źródła spod myszy jest inny niż z firebug'a. Który jest poprawny (myśle, że Firebug, ponieważ strona ma wolną linię nad wyświetlanym modułem, co odpowiada <p> </p>)

Fragment źródła strony (podgląd spod PPM):


<table class="contentpaneopen">



<tr>
<td valign="top">
<p> <table cellpadding="0" cellspacing="0" class="moduletable">
<tr>
<td>Fragment źródła strony (podgląd spod Firebug'a):


<table class="contentpaneopen">



<tbody><tr>
<td valign="top">
<p> </p><table cellspacing="0" cellpadding="0" class="moduletable">
<tbody><tr>
<td>

a_m
05-01-2011, 12:16
wyłącz edytor (witryna > użytkownicy > użytkownik > edytor: bez edytora) potem wklej loadposition

vereb
05-01-2011, 12:56
Super, działa.
Czyli edytuje spod frontend'u.
A czy jest możliwość ustawienia wewnątrz (np pliku php lub w ustawieniach edytora - używam Tiny MCE 2.0), żeby nie edytować każdego artykułu? Tak pytam- dla siebie i potomnych ;).

Sam sobie odpowiem ;)- po ustawieniu braku edytora WYSWIG u użytkownika (czyli Edytor-bez Edytora) zmienia się także edytor na back-end'zie (inaczej nie działa- czyli próba zmienienia edytora na powyższy tylko w dodatkach skutkuje wyświetleniem pustej strony)

Jola
05-01-2011, 13:55
Witam,
wystarczy skorzystać z przycisku Przełącz edytor pod edytorem Tiny.
Dodatek Edytor - Bez edytora powinien być włączony.
Ustawienia w konfiguracji witryny dotyczące edytora zostawić w spokoju (Tiny)

vereb
05-01-2011, 14:35
Oczywiście, no tak... że aż wstyd- podstawy ;)

Tak to jest jak człowiek grzebie w skryptach i zapomina o podstawowych opcjach ;)

Dziękuję i pozdrawiam