PDA

Zobacz pełną wersję : Wyszukiwarka uniwersalna ( wszystkie komponenty itd)



paintballone
06-01-2011, 14:39
Witam
Użyłem opcji "szukaj" na tym forum, jednak odpowiedzi na swoje pytanie nie znalazłem, a mam nie mały kłopot.
Szukam "uniwersalnej" wyszukiwarki, znaczy się takiej która pokaże wyniki danego hasła z artykułów, sobi2 i forum agory. Obecnie mam 3 różne wyszukiwarki każda pod inny komponent i to nie spełnia według mnie swojej funkcji, bo ja wiem jak coś znaleźć na mojej stronie, ale ktoś nowy może mieć problem.
Adres stronki: www.slubolsztyn.pl
Proszę o jakąś radę, szukałem i instalowałem naprawdę masę modułów wyszukiwania, nawet taką z google, która w ogóle nie chodziła.
Pozdrawiam

Jola
06-01-2011, 15:24
Witam,
wystarczy zainstalować odpowiedni dodatek typu search - do Sobi2: aiSobiSearch i już w wyszukiwarce J! mamy przeszukiwanie tego komponentu.
Nie znam Agory i dodatków, ale myślę, że do niej też istnieją takie pluginy.

paintballone
06-01-2011, 17:09
Dziękuje za pomoc, właśnie tego szukałem. Działa i spisuje się świetnie. Pozdrawiam

---------- Post dodany o 17:09 ---------- Poprzedni post był o 16:00 ----------

Plugin do Agory nazywa się " Agora SearchBot " , może ktoś ma namiary na niego? Z tego co widzę w google to jest wogólę niedostępny. Szukałem też na forum i nic.

Jola
06-01-2011, 18:53
Wygląda na to, że to dodatek komercyjny: link (http://extensions.joomla.org/extensions/owner/Hazzaa)