PDA

Zobacz pełną wersję : music-world.com.pl proszę o ocenę portalu :)



mjteledyski
06-01-2011, 21:28
:) dzięki za wszystko

palyga007
06-01-2011, 21:38
Szablon nie jest Twojego autorstwa także za bardzo nie ma co oceniać.
1. Dlaczego wszędzie wszyscy wciskają Facebook? co to jakiś nowy przepis wszedł i to obowiazkowe jest? gdzie sie nie obejrzysz to Facebok i to jeszcze w postaci tego cholernego okienka wyłażącego z boku.
2. miniaturki przy artykułach "tworzone w locie" chyba bo np WOŚP nie mogę grafiki "przeczytać"
3. Read more, Be the first to comment w Polsce jesteśmy czy w Anglii?

tlewap
06-01-2011, 21:40
Witaj,
ciekawa tematyka strony jednakże sam "portal" jak go nazywasz jest niedopracowany w wielu szczegółach.
1) obrazek - banner ma 1500x900px! strasznie się wczytuje
2) zbyt dużo białego pola na górze
3) obrazki we wstępach nie trzymają proporcji
4) READ MORE

Ogólnie wydaje mi się, że strona nie jest jeszcze zbytnio dopracowana, zachęcam do dalszej pracy :)
POWODZENIA!

palyga007
06-01-2011, 21:46
1) obrazek - banner ma 1500x900px
504 KB (515684 bajtów) :blink:

Robiłem www które w całości były lżejsze od tego "bannera"...

mjteledyski
06-01-2011, 21:49
heh co do przycisków do artykułu po angielsku to akurat wina modułu nie idzie w nim zmienić na Polski :) a jest to najlepszy moduł do wiadomości póki co :) a obrazki w newsach są tworzone automatycznie przez moduł :)

tlewap
06-01-2011, 21:52
heh co do przycisków do artykułu po angielsku to akurat wina modułu nie idzie w nim zmienić na Polski :) a jest to najlepszy moduł do wiadomości póki co :) a obrazki w newsach są tworzone automatycznie przez moduł :)
Jeśli chcesz prowadzić stronę i nią administrować musisz się liczyć, że czasem trzeba zrobić coś więcej niż zainstalować gotowe moduły i komponenty.
To o czym piszesz to banał, edycja pewnie 1, góra 2 linijek modułu.

mjteledyski
06-01-2011, 21:56
tyle że ten moduł nie pozwala na grzebanie w kodzie :)

souacz
06-01-2011, 22:44
a dlaczego nie można??? Masz to wywoływane z zewnętrznego serwera?

mjteledyski
06-01-2011, 22:59
a dlaczego nie można to pytanie należałoby kierować do Twórców nie do mnie w innych szło a w tym niestety nie idzie a nie zamierzam go zmieniać bo jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich jakie miałem

souacz
06-01-2011, 23:18
a możesz mnie oświecić dlaczego? nie zgadza się twórca czy plugin wyświetlany jest z zewnątrz? zaintrygowało mnie to

tlewap
06-01-2011, 23:25
W każdym bądź razie, dopóki tego nie poprawisz będzie do d...

mjteledyski
07-01-2011, 18:42
po prostu tak jak przy szablonach jest opcja edytuj css lub html tak tu tego nie ma

palyga007
07-01-2011, 18:43
po prostu tak jak przy szablonach jest opcja edytuj css lub html tak tu tego nie ma
Rodzynek dnia :D

mjteledyski
07-01-2011, 18:54
nie każdy musi się znać na programowaniu i rozgrzebywaniu modułów

Gall Anonim
07-01-2011, 19:10
Rodzynek dnia :D

Cześć @playga007
No co ty - ulituj się nad kolegą :lol:
A -zapomniałem - zwykły czy sułtański ten rodzynek ?

souacz
07-01-2011, 20:50
to smutne, że programiści modułu tego nie przewidzieli..... :P

palyga007
08-01-2011, 10:01
@Gall Anonim faktycznie powinienem poniżej napisać o co mi chodzi. :)
Drogi kolego nie wszystko da się wykonać z poziomu PA, czasem po prostu trzeba bezpośrednio edytować pliki modułu/komponentu/dodatku. A dla tych, którzy się nie znają są 2 wyjścia.
1. Zostawić tak jak jest (czyli be.)
2. Zlecić komuś (Dział zlecenia).

Ew.. liczyć na to że jakaś dobra dusza zrobi Ci to za free.

mjteledyski
08-01-2011, 17:27
co do loga które dużo ważyło to je wywaliłem i zrobiłem nowe lepsze :P jak wam się podoba??
To logo również wyświetla się w teledysku podczas oglądania :)

kargulo
08-01-2011, 18:26
hmmm.

jak na portal muzyczny to trochę pusto tutaj.
w jednym z wcześniejszych watków pisaeś że nie da się wejść w kody - zapewniam da się
moduł z filmikami przydało by się spolszczyć.

teżkiedyś próbowałem zrobiś taki portalik www.clipclub.pl ale nie miałem za bardzo czasu się w to bawić .

fajny moduł do filów zobaczyc możesz na moim głównym projekcie www.fotofashion24.pl

zapraszam i zycze powodzenia

88milion
03-02-2011, 19:51
ej a to nie jest czasem "news pro gk4" od gavic.com? ten moduł? przecież zrobienie polskich napisów to dosłownie chwilka. . . Serio ja prawie wcale nie znam sie na programowaniu, ale to jest banał... Jak ktoś nie kominuje to nie ma.
Więc proponuje po pierwsze zestaw FireFox + FireBug + klient FTP i po sprawie. . . (no i + notepad++) (wyłącz minifikowanie w szablonie wtedy bedziesz wiedział co gdzie jest), a później zostaje tylko kombinować, kombinować i jeszcze raz kombinować, a jak nie będziesz czegoś wiedział napisz na forum z pewnością Ci ktoś pomoże
( no chyba, że jak ja będziesz miał problem z javascript, co chyba jest nierozwiązywalne, albo nie trafiłem na kogoś odpowiedniego) bo szczerze to z tymi wstawkami angielskimi trochę słabo to wygląda. . .

Aaa prawie zapomniałem, zapisuj sobie wszystko zanim coś pozmieniasz żebyś nie miał potem problemów.

mjmartino
04-02-2011, 11:52
Pusto sucho i bardzo surowo...
Nie zachęca strona wizualna aby pozostać dłużej na stronie niż 2 sek
Menu .. skromne .. nic w nim niema..
na dole jakiś nie naturalnie duży napis "Music World The Best Video Clips in the World"
Pracuj pracuj pracuj dalej.. to na razie wczesna wersja beta ;)

mjteledyski
09-02-2011, 19:48
:) na stronie właśnie dodałem zakładkę imprezy :) w której będą pojawiać się informacje o imprezach robionych przez zaprzyjaźnioną agencję imprezową

mjteledyski
07-03-2011, 13:06
dzięki za wszystkie opinie temat do zamkniecia i usuniecia :)

f_felicita
20-04-2011, 20:57
Moim zdaniem stronka dobrze zrobiona. Fajny pomysł z imprezami - dobrze jak coś jest stale aktualizowane, to przyciąga z pewnością :)
Mógłbyś dorzucić trochę więcej kolorów na stronkę, żeby nie była taka smutna.


ciach ciach