PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze zmianą adresu



stasiugeek
07-01-2011, 21:35
Witam !
Mam problem. Mianowicie mam strone założoną na hostingu cba no i oczywiscie zarządzaną przez joomla. Bardzo mi zależy na zmianie adresu strony... jednak czy to jest możliwe bez utraty wszystkich wgranych danych mowie o szablonach menu modułach itp.
Bardzo proszę o pomoc.
adres strony to stasiugeek.cba.pl

tomaszek83
07-01-2011, 22:08
chłopie Ty zajmujesz się tworzeniem stron www i ogólnie pojętym web-masteringiem a zadajesz takie pytania? aaa... i popraw na swojej stronie błędy ortograficzne;)

pyziak
07-01-2011, 22:58
Tak - Jest możliwe , tylko nie zadawaj następnego pytania ' Jak ?'

Gall Anonim
07-01-2011, 23:31
Swoją drogą poza błędami ortograficznymi czy ktoś z was spojrzał na cennik stasia?
Polecam lekturę do poduszki :-)
Np. Strona 30 zł

pyziak
07-01-2011, 23:36
@Gall Anonim szczerze to nie spojrzałem bo to indywidualna sprawa :) 30 zł to czasami dużo , czasami robię za darmo :) , i za darmo czasami jest lepiej bo zawsze możesz się wycofać/zrezygnować a 30 zł to zobowiązuje :) --- Życie --- :)

Gall Anonim
07-01-2011, 23:44
@pyziak - mi też się zdarza za free dla fundacji, schronisk, czy innych tego typu - nawet kiedyś potem ugodę prawie cztery tyś zapłaciłem za kawałki mapy bez licencji na takiej stronie (biznes jak diabli :-) ale to historia).
Masz rację 30 zł to fakt iż zobowiązanie jakości i fachowości, a cena rzekłbym zaporowa.:)

pyziak
07-01-2011, 23:53
Life :) - niech potencjalni kontrahenci to weryfikują :)

stasiugeek
08-01-2011, 10:11
dzieki wszystkim za podpowiedzi:) bolesne ale szczere :). Właśnie wprowadzam poprawki do strony oraz dzięki wam zdecydowałem się że będzie bezpłatna dopóki nie nabiorę większego doświadczenia.


Dziękuje za dobre rady
pozdrawiam Stasiugeek

p.s
(możecie także ocenić stronę [jak na początkującego])

Chciałbym także posłuchać rad bardziej doświadczonych więc mam do was jeszcze jedno pytanie :)
Czy uważacie że powinienem coś na niej zmienić (oprócz powyższych wymienionych już przykładów)