PDA

Zobacz pełną wersję : Nadpisanie pliku template_thumbnail.png



gosiab
08-01-2011, 16:44
Witam!

Czy dozwolone jest nadpisywanie pliku jak w temacie, aby widzieć miniaturkę zmodyfikowanej już templatki?

Przystosowywałam do własnych potrzeb darmową templatkę ol_grosse. Zrobiłam zrzut ekranu szablonu po modyfikacjach i teraz chciałabym utworzyć z niego template_thumbnail.png. Zgrałam z serwera (template/ol_grosse/images/template_thumbnail.png) oryginalny template_thumbnail, sprawdziłam jego rozmiary - takie same rozmiary nadałam mojemu screenowi, zapisałam w png. Wrzuciłam mój screen na serwer a na zapleczu dalej widzę pierwotny template_thumbnail.
Próbowałam różnych kombinacji - wylogowywania, wrzucania przez ftp i tak już od wczoraj. Czy aby zmienić ten obraz nie wystarczy takie standardowe nadpisywanie. Nazwa i rozmiar pliku dokładnie taki sam. Nawet w momencie, kiedy na serwerze nie mam żadnego pliku template_thumbnail, to i tak na zapleczu przy szablonie widzę oryginał. Czy to wina jakichś wpisów, pamięci tymczasowej, czy poprostu nie wolno tego robić i jest to chronione?

PeFik
08-01-2011, 17:28
możesz nadpisać, nie widzę problemu technicznego.

Sprawdź z poziomu innej przeglądarki może masz w cache przeglądarki. A może plik się źle nadpisał, czasem i tak się zdarza.

gosiab
08-01-2011, 21:00
Dziękuję bardzo. Pomogło.

Używam FF a sprawdziłam na Operze. Kiedy zauważyłam, że na Operze jest ok wyczyściłam FF i już jest w porządku. Początkowe samo odświeżanie F5 nic nie dawało.