PDA

Zobacz pełną wersję : Intro



PeneiroO
09-01-2011, 00:38
Witam!
chciałbym zrobić intro na mojej stronie w postaci grafiki. Proszę nie mówcie żebym szukał nigdzie, żebym czytał cokolwiek bo zwracam się do Was, ponieważ nic nie znalazłem... zapewne to jest banalna sprawa ale nie moge tego rozkminic;P myslenie mi sie wylaczylo..
oczekuje pomocy Panowie!
http://mksjurandciechanow.boo.pl/

moje
09-01-2011, 01:02
Jak nie chcesz szukać, to po co piszesz? Nie przyszło Ci do głowy, że mogą być takie (albo podobne) gotowe rozwiązania, tylko trzeba się odrobinę wysilić.

Widać źle szukałeś, na JED jest wszystko i tam powinieneś się teraz udać.

I przy okazji, na forum są też panie.

PeneiroO
09-01-2011, 10:52
Jak nie chcesz szukać, to po co piszesz? Nie przyszło Ci do głowy, że mogą być takie (albo podobne) gotowe rozwiązania, tylko trzeba się odrobinę wysilić.

Widać źle szukałeś, na JED jest wszystko i tam powinieneś się teraz udać.

I przy okazji, na forum są też panie.

Jeśli tu pisze to widocznie nie znalazłem tego nigdzie wiec zwracam się o pomoc, ale najlepiej jest powiedzieć, żeby sobie samemu poszukać...

tomaszek83
09-01-2011, 10:59
a szukałeś na JED?

PeneiroO
09-01-2011, 14:17
tak przeglądałem ale nie wiem co będzie najlepsze do użycia na moją strone....

Pawełek
09-01-2011, 17:03
Witam,

Na JED są komentarze i gwiazdki to pomaga w wyborze tego co się potrzebuje.

A jeśli nie to można zastosować heurystykę, weź pierwszy z brzegu.

Pozdrawiam,
Paweł

coliberek1
10-01-2011, 08:50
Witam,

a jeśli nie chcesz korzystać z któregoś z rozwiązań z JED to zawsze możesz utworzyć plik index.html w którym osadzisz intro, a następnie ustawić kolejność wczytywania plików na: html najpierw.

Pozdrawiam
Gosia

sierzegat
14-01-2011, 14:30
Witam!
używam joomla! 1.5.8
Mam zrobione itro we flash i mam go zamieszczone właśnie w index.html
Jak zmienić kilejność wczytywania z index.php na index.html
Proszę o wyrozumiałeość i przynajmniej jakiś link do opisu jak to zrobić.
Dodam ze szukałem... może niezbyt dokładnie ale w wielu postach jest trochę chaosu i nie do końca wiem jak ma to wyglądać ;o)

coliberek1
14-01-2011, 14:51
Aby zmienić domyślną kolejność uruchamiania plików index'owych na serwerze WWW, trezba do pliku .htaccess FTP dodać:

DirectoryIndex index.html index.php

Ta dyrektywa ustawi wyższy priorytet dla pliku index.htm a niższy dla index.php i w ten sposób po wejściu na stronę najpierw uruchomi się plik index.htm a tylko w przypadku jego braku - index.php.
W moim przypadku zadziałalo wyśmienicie :)