PDA

Zobacz pełną wersję : Zakładki do starych artykułów



rafalkobe
10-01-2011, 15:36
1). Jak zrobić aby na stronie głównej wyświetlanych było załóżmy 5 artykułów ( tylko wstępy) a wszystkie stare w zakłądkach tak jak np. na stronie www.ruchradzionkow.com albo coś podobnego.
2). Jak zrobić abym mógł dokładnie określić ile tekstu artykułu będzie na stronie głównej tuż przez przyciskiem więcej ... (dla każdego artykułu chciałbym ustawić to osobno).

zwiastun
10-01-2011, 16:36
1. Podstawy Joomla.
2. Ustawiac osobno dla każdego artykułu? To po kiego grzyba Ci cokolwiek? Wstawiasz znacznik Czytaj więcej tam gdzie chcesz

rafalkobe
10-01-2011, 17:17
dziękuje za odpowiedź ale może jakaś podpowiedz co do 1 pyt. odnośnie zakładek

zwiastun
10-01-2011, 17:34
A jakiej chcesz podpowiedzi? To są podstawy obsługi Joomla! Adres są w mojej stopce.

rafalkobe
10-01-2011, 19:47
ok zrobiłem to wszystko :) dzięki za pomoc

mam jeszcze jedno pytanie po wejściu na www.zsth.pl przy każdy artykule poniżej napisu więcej jest także "Dodaj swój komentarz" jak to usunąć?

zwiastun
10-01-2011, 20:13
1. Porozmawiać z tym, co tę stronę robił. My co najwyżej możemy się domyślać.
2. Potraktować się poważnie. Nie wykluczamy tutaj pomocy osobom, które nie znają Joomla, nie mają zamiaru poznać, a potrzebują tylko czasem poprawić rzecz drobną. Ty natomiast pytasz o podstawowe rzeczy dotyczące obsługi, bo - jak mozna przypiuszczać, przyszło Ci tą stroną administrować. Jeśli tak - wybrałeś zła drogę. Na forum nie nauczymy Cię administrowania witryną Joomla.
Komentarze mogą być obsługiwane przez dodatek, przez komponent, przez komponent i dodatek. Łatwo znaleźć, jak się co nieco na ten temat wie.

rafalkobe
10-01-2011, 20:17
to też już zrobiłem dzięki za pomoc