PDA

Zobacz pełną wersję : Treść zależna od wybranej daty



marciniszyn
10-01-2011, 17:10
Poszukuję dodatku, komponentu lub modułu, który w zależności od wybranego roku (z listy rozwijanej) wyświetlał by określoną treść. Schemacik:
________________________________
......... WYBIERZ ROK:|***|............

- treść zależna od wybranego roku
- treść zależna od wybranego roku
- treść zależna od wybranego roku
- treść zależna od wybranego roku
________________________________

macie jakiś pomysł, radę? proszę o pomoc

zwiastun
10-01-2011, 17:55
A czasokres? 5 lat? Wiek? Tysiąclecie? Era?

tomaszek83
10-01-2011, 17:58
Rozwiązanie łopatologiczne problemu... znajdz menu w stylu "wybierane z rozwijanej listy" i pod każdą pozycję przypisz inną treść;)

marciniszyn
10-01-2011, 20:12
Faktycznie, nie podałem "czasookresu" :) na upartego z 50 pozycji w liście rozwijanej. Przypisywanie artykułów nie sprawdziło by się w tej sytuacji.

Myślałem o wykorzystaniu jakiegoś komponentu o podobnej budowie. Męczę się z komponentami do "formularzy kontaktowych" ale nic z tego.

Macie może jeszcze jakieś pomysły?

zwiastun
10-01-2011, 20:14
A czemu by się nie sprawdziło rozwiązanie sugerowane przez @tomaszka?

marciniszyn
10-01-2011, 20:24
Moze glupio to zabrzmi ale nie lubię zaśmiecać mojego katalogu z artykułami
w PA :) Chciałbym użyć coś co pozwala wprowadzać dane jak jevents :). Pozatym chciałbym żeby 'takie coś' bylo w artykule miedzy tekstem i nie wpływało na zmianę jego treści.

zwiastun
10-01-2011, 20:30
To jest żadne wyjaśnienie. Co więcej. Nie lubisz zaśmiecania, a dokładnie chcesz zaśmiecać. Artykuł/moduły można umieszczać dzięki rozszerzeniom, gdziekolwiek się chce. Komplikowanie struktury witryny dodatkowymi rozszerzeniami po to, by wyświetlić około 50 informacji to jest właśnie zaśmiecanie systemu.
Napisz sobie zwykły moduł HTML w którym jest formularz wybierający Jedną z Twoich 50 opcji, i ich wyświetlanie zależne od wyboru. Do tego tez nie jest potrzebny specjalny dodatek. Wystarczy Własny moduł HTML