PDA

Zobacz pełną wersję : AllPay.pl



lefi
06-10-2006, 09:45
Witam, proszę o wasze opinie tego systemu tj. jak się spisuje pod VM.

Smigacznr1
08-10-2006, 13:53
Dopisuje sie do pytania i chcialbym rowniez sie dowiedziec jak sie spisuja platnosci.pl oraz przelewy24 z VirtueMart oraz jak oceniacie ogolnie te systemy (jakosc obslugi, pomoc techniczna, oplaty, jakosc, szczegolowosc raportow, czy nie ma problemow z identyfikacja przelewu z konkretnym zamowieniem itp. itd.).

Pozdrawiam
Smigacznr1

ainow
09-10-2006, 10:39
(...) jak sie spisuja platnosci.pl (...)

Korzystam z platnosci.pl dzięki komponentowi przygotowanemu przez Comet-a. U mnie sprawia żadnych problemów; info o zmiane statusu płatności działają poprawnie. Nie miałem potrzeby korzystać z pomocy technicznej serwisu, więc tu nic mądrego powiedzieć nie mogę.
Jeżeli chodzi o przepływ pieniędzy, również nie mam zastrzeżeń - kwoty spływają w terminach takich, jakie ustaliłem w serwisie.
Co do identyfikacji przelewów: otrzymujesz zbiorczy przelew z serwisu, poszczególne płatnośći możesz identyfikować na stronie. Opłaty i prowizje mam w wysokości podstawowej; dla mnie są na akceptowalnym poziomie.

Jedyną uwagę negatywną, jaką mam, to całkowicie nieintuicyjne menu serwisu (przynajmniej dla mnie) i wymagało ode mnie trochę wysiłku, żeby się nauczyć poruszać w serwisie; po kilku próbach przyzwyczaiłem się i jakoś daję sobie radę. ;)

Creb
01-11-2006, 21:28
Korzystam od 2 lat a AllPay.pl. Jednym zdaniem to droga przez meke dla firmy z pelna ksiegowoscia. Zgarniaja rozne prowizje od roznych kart i uslug - co jest oczywiste - i nie sa w stanie wystawic szczegolowej faktury (musze koszty rozdzielic na rozne dzialy i przy wspolpracy z allpay nie jest to mozliwe).
Kontak telefoniczny rowniez nie do konca OK. Wczesniej dodzwonic sie to byl cud (nikt nie odbieral), teraz jest lepiej, ale osoby z drugiej strony jak na obsluge klienta maja zbyt male kompetencje.
Jest to na OSC i przenosze serwis na Joomla + VM. Tam bedzie platnisci.pl.

Plusem jest to ze daja gotowe skrypty platnosci do wiekszosci sklepow GNU w tym do VM tez.

Pozdrawiam
Creb