PDA

Zobacz pełną wersję : Programy typu Artisteer



stasiugeek
11-01-2011, 16:18
Znacie może programy typu artisteer? Chodzi mi o to żeby był odrobinę bardziej zaawansowany. Na przykład żebym mógł dowolnie ustawiać boczne menu. W artisterze można wybrać tylko tło pod boczne menu a ja chcę aby pozycje tego menu był w tzw blokach (każdy w osobnej) gdyż wygląda to całkiem orginalnie

Patkowa
11-01-2011, 16:24
Najwyższa pora na kurs CSS :zagubiony:

Gall Anonim
11-01-2011, 16:28
Kwestia wyobraźni,
artisteer w wersji 3.xx jest całkiem niezłym generatorem - są takie rzeczy jak stylizacja, typ struktury meny, układ nagłówków z i zawartości względem siebie itd, itp - nie wszystko jest wykonalne naturalnie, jednak wówczas zazwyczaj wystarcza wklepanie w templakę paru zmian "z palca". Natomiast jeżeli chcesz wiedzieć czy się da - podeślij link do strony z takim menu jakie masz na myśli - zerknę i odpowiem czy moim zdaniem jest do zrobienia. Tak będzie lepiej zanim się wypowiem = chcę mieć pewność że dobrze zrozumiałem o jakie menu ci chodzi.
Pzdr

pyziak
11-01-2011, 16:33
np: http://www.joomlatemplatebuilder.com/

Gall Anonim
11-01-2011, 16:33
Najwyższa pora na kurs CSS :zagubiony:
Daj spokój - dla jednej templaki zrobionej do tego na aby nie wiem czy do końca funkcjonalnym artisteerze (jakoś strasznie dużo osób go tutaj używa, a pełna licencja to 400 zł i zastanawiam się nad tym jak wiele osób ją ma z tych pytających tutaj - niby 400 zł to niewiele - jednak jeżeli potem szukają dodatków za free a komercyjne kosztują 30 zł to z lekka zastanawiające jak dla mnie).
Pzdr
__________________________________________________ _________________________________________
Cześć @pyziak

stasiugeek
11-01-2011, 17:09
tutaj przykład strony na której są te bloki w menu :)
musicie kliknąć na dole "wejdź"
http://www.alehumor.pl.tl/%5E--Strona-Glowna.htm

Gall Anonim
11-01-2011, 17:15
No i jak ładnie :)
Proponuję stworzenie vertical menu i używanie tylko pierwszego poziomu.
Odpowiedź końcowa - wykonalne.
Do boju - Ubung macht Master
Pzdr