PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 edyca v-card potrzebuje pomocy



eman
11-01-2011, 18:40
Witam , po długiej przerwie postanowiłem sobie przypomnieć zabawę z Joomla :)

Problem tak jak za dawnych czasów pojawił się przy dodatku Sobi2 a dokładniej przy edycji v-card.

W zasadzie sam sobie jestem winien bo kiedyś udało mi się uzyskać w tej chwili pożądany efekt , niestety nie zanotowałem tego na forum no i teraz znowu mam problem.

nie wiem dla czego ale nie do końca chcą działać tabele , inaczej nie reagują tak jak przy normalnym kodzie html.. :P

Więc mam pytanie jaki kod należy umieścić w v-card żeby efekt wyglądał tak :

3458

Jola
11-01-2011, 21:26
Witam,
to znaczy jak?
Podaj więcej konkretów, te obrazki jakoś do mnie nie przemawiają :)

eman
11-01-2011, 21:41
Witam Pani Jolu :)

Więc chodzi dokładnie o to żeby z lewej strony był tyt. a z prawej data dodania tak żeby sie to nie przesuwało w zależności od długości tyt.
a po między linijkami mały odstep powiedzmy 3px

Jola
11-01-2011, 21:45
Czy zrobiłeś już jakąś modyfikację w szablonie?
Możesz podać adres strony?

eman
11-01-2011, 21:47
heh próby były różne i na razie skończyło się fiaskiem więc nie ma się czym chwalić...
staneło na tym :


<!-- here starts the template -->
<table border="1" bordercolor="#000000" style="background-color:#6C6459" width="80%" cellpadding="3" cellspacing="3">
<tr>
<td>data</td>
<td><?php echo $title; ?></td>
</tr>
</table>

<p style="font-family:verdana,arial,sans-serif;font-size:10px;">------</p>




<!-- here ends the template -->

Jola
11-01-2011, 22:08
Podejrzyj oryginalny plik sobi2.vc.tmpl.php, wszystko jest umieszczone w komórkach td
Czy umiesz pobrać i przekazać datę dodania?

eman
11-01-2011, 22:22
prosił bym o instrukcje dawno temu udało mi sie to zrobić ale miałem sporą przerwę i wszystko strasznie powoli mi sie przypomina ;)

Jola
11-01-2011, 22:51
Po pierwsze musisz pobrać datę dodania - skorzystaj z tej (http://forum.joomla.pl/showthread.php?47609-Sobi-2-jak-wstawi%C4%87-dat%C4%99-aktualizacji-do-V-Card) porady tylko zamiast last_update wstaw publish_up
po drugie pozbądź się znaczników <p> przy tytule - plik frontend.class.php linia ok. 986 jest:

$title = "<p class=\"sobi2ItemTitle\"><a href=\"{$href}\" {$onClick} title=\"{$result->title}\" >{$result->title}</a></p>";zmień na:

$title = "<a href=\"{$href}\" {$onClick} title=\"{$result->title}\" >{$result->title}</a>";po trzecie w szablonie wstaw wewnątrz funkcji:

<td <?php echo $style; ?>>
<?php echo $editButton; ?>
<?php echo $deleteButton; ?>
<?php echo $title; ?>
<div style="float:right;">
<?php echo $publish_up; ?>
</div>
</td>Pozostaną drobne poprawki css

eman
11-01-2011, 23:57
Dziekuje bardzo , domyślałem sie że chodzi o ten wątek z data aktualizacji czytałm go wcześniej :) jutro spróbuję to zrobić dam znać jak poszło ;]