PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenie Joomla z RABATEM 50%



irek_s
11-01-2011, 18:51
Witam,

do końca lutego promocja na szkolenie 2 dniowe Joomla

na hasło joomla.pl RABAT 50%

pozdrawiam
irek
www.kursy-komputerowe.com

p.s.

moje
15-01-2011, 01:39
Dla nienowicjuszy takie szkolenie nie jest potrzebne, wiec moim zdanim powinieneś sprecyzować pytani - kierować je tylko do nowicjuszy albo zmienić treść, dodając np. "gdybyś był nowicjuszem".

Robster
15-01-2011, 10:35
Dokładnie. Z tego powodu dałem 0zł, zresztą 200zł za jednodniowy kurs dla początkujących? Za tyle to kupię 2-3 dobre książki i płytę z kursem.

trzepiz
15-01-2011, 12:16
Połowa tego forum to nowicjusze , którym nie pomoże żadna książką. I chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że najlepszą formą nauki jest praktyka a taka właśnie można nabyć na kursach. Czymże jest 200 zł za wiedzę, która umożliwi nam dobry start i pozwoli na samodzielną przygodę z Joomla?


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Bazyl
15-01-2011, 12:18
Dokładnie to samo miałem właśnie napisać...

Robster
15-01-2011, 13:11
Mimo wszystko bym tyle nie dał, chyba że za zajęcia w grupie max 10 osób. Inaczej by się miała sprawa przy bardziej zaawansowanym kursie, ale płacić tyle (min 200zł) za taki kurs, to moim zdaniem przesada.

zwiastun
15-01-2011, 13:24
@Robster, bardzo jestem ciekaw, nie tego, ile Ty byłbyś skłonny zapłacić, ale jaka Twoim zdaniem kwota opłaty za 8-godzinny kurs w grupie do 10 osób maksymalnie, z samodzielnym stanowiskiem komputerowym dla każdego, prowadzony przez wytrawnego trenera, byłaby godziwą a nie za wysoką opłatą. Spróbuj kalkulkulacje zacząć od siebie samego: ile Ty zażyczyłbyś sobie za taki kurs honorarium.
@moje: dość oczywiste, że oferta dotyczy kursu uczącego podstaw, co zresztą jest wyraźnie napisane
Na marginesie: całkiem niedawno miałem okazję szkolić "nienowicjusza" - sam zdecydował, że szkolenie jest mu potrzebne.
Bardzo byłbym wdzięczny za dyskusję w każdej sprawie nie nastawioną na negację wszystkiego i wszystkich, za argumentację sięgającą nieco głębiej, zwłaszcza, gdy wypowiadają się wytrawni znawcy tematu.
PS Ciekawe, ile kosztuje np. w Warszawie albo we Wrocławiu czy Krakowie wynajęcie salki wyposażonej w 10-stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu?

palyga007
15-01-2011, 13:26
Mimo wszystko bym tyle nie dał, chyba że za zajęcia w grupie max 10 osób. Inaczej by się miała sprawa przy bardziej zaawansowanym kursie, ale płacić tyle (min 200zł) za taki kurs, to moim zdaniem przesada.

10 x200 = 2000
niby super, ale:
odliczyć od tego koszty wynajmu sali, dojazdu, (jakieś kserówki i inne pierdoły), PODATEK.
I to już nie wychodzi tak kolorowo.

Także 200 pln to wcale nie jest znowu tak dużo.

//@zwiastun wyprzedziłeś mnie ;)

Robster
15-01-2011, 13:37
I tu mi panowie uświadomiliście pewną sprawę, a mianowicie komputery :) Myślałem, że kurs ma postać wykładu, gdzie na rzutniku są wyświetlane slajdy/filmiki i pan zarabiający coś tam w trakcie wygłasza. Za szkolenie przy komputerach, w 8 godzinnym wymiarze czasu byłbym w skłonny zapłacić.

Ale musicie, też wziąć pod uwagę moje podejście do płacenia za coś co znajduje się w sieci, a wystarczy się nieco bardziej niż na owych kursach przyłożyć, by wyciągnąć z tego konkretną wiedzę. W sumie za korki z matmy też sporo buliłem, a można powiedzieć, że też bym kursy w sieci znalazł :) Tutaj chyba trzeba po prostu wejść w spodnie laika, który nie ma za bardzo pojęcia o CMS'ach i webmasteringu, a bardzo chce się czegoś nauczyć.

No i jeszcze sprawa lokalizacji, w Częstochowie ludzie żyją z medalików i stawki płacowe nie są za wysokie, więc dużo chętnych nawet na to 200zł by się raczej nie znalazło. Tak przynajmniej myślę.

----------------
Ha i o najważniejszym zapomniałem :D Stałe źródło dochodu, którego jako student nie posiadam :D

moje
15-01-2011, 13:47
@zmiastun
Nie mówię, że taki kurs ie jest potrzebny, tylko mi mój obecny stan wiedzy, nie wymaga kursu dla początkujących.
Będąc nowicjuszem i wiedząc, że Ty prowadziłbyś ten jednodniowy kurs, a do tego byłby on organizowany gdzieś blisko (Katowice, bądź okolice), to za 8 godzin kursu i materiały (np. książka, kserówki) byłbym skłony zapłacić 500 PLN.

EDIT:

@Robster
Zawsze możesz spróbować poprosić o jakąś ulgę dla studenta albo dodatkowy/e materiały (np.więcej kserówek lub dodatkowa książka) ; )